Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Törölted már magad társkeresőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törölted már magad társkeresőről egy levél miatt?

Figyelt kérdés
igazából lányokhoz szól a kérdésem. Volt már olyan, hogy törölted magad egy levél hatására? Mi volt az? Mit irtak?
2018. okt. 15. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Töröltem néhány óta csevegés utan mivel tudtam hogy megtalaltam.
2018. okt. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen.
2018. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de az ottani nők miatt döbbentem rá hogy mit keresek itt ezen a szemétdombon. Töröltem magam.
2018. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még társkeresőn, ismerős volt - együtt néztük a leveleket :). Ő akkor törölte magát, amikor az első 7 leveléből 7 perverz volt. Ilyenekkel indítottak, hogy "szia cica, borotválod a puncid?" meg "dugjál már velem". Megértem, miért törölte magát ezek után.
2018. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egy, hanem több levél miatt.
2018. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

A társkeresők Mr. Tökéleteseknek lettek kitalálva, hogy nagyobb legyen a merítési lehetőségük. Nehogy már szegényeknek be kelljen érni egy nő/szex/nappal.

Egy oltári szemétdomb az összes, ráadásul a 75%-a inaktív, van egy rakat kamu profil, és szinte az összes társkeresőkön ugyanazokat az arcokat lehet felfedezni. Akinek ez egyiken nem voltál jó, annak a többin de kellesz. Mivel az egész csak egy nagy katalógus, ahol 99%-ban csak a nők válogatnak, így teljesen felesleges átlagos vagy az alatti férfiként regisztrálni. Na jó, legfeljebb rádírnak a 15-20 évvel öregebb, oltári ronda és rendezetlen körülmények között élő nők.


Eleve már az is nevetséges, hogy olyan nők is elszállnak maguktól, akikre az utcán férfi ember rá sem néz. 40 feletti nők közül már alig találni 65kg alattit, persze a testsúlynál azt az opciót választják, hogy van egy pár kg. felesleg. Micsoda szalonképes megfogalmazás. Ja, meg van 3 gyerek, meg van albérlet, meg van egy idióta apa, aki nem fizeti a gyerektartást. Meg van egy CBA pénztárosi állás, meg van egy dohányzás, meg van egy igénytelen élet. Aztán a nagytöbbségük valahol itt mozog, de egy férfi se várjon csodát és szerelmet egy 40+-os nőtől. Akik meg még hajadonok, na azokat meg nagyívben kerülni kell, bár ők hamarabb kerülik el a férfiakat, mivel azok 99.999%-a nem az álmuk megtestesült lovagja.


Szerintem mindenki találja meg a 20-as maximum a 30-as éveibe a megfelelő párját, mert utána csak délibáb és csalódás az egész.

A külsőségekről még annyit, hogy a legtőbb 40 feletti nő lazán 50 felettinek néz ki. Hagyjuk már.

2018. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok 29-35 évesnek is olyan kiélt feje van, mintha 50+-osak lennének.
2018. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!