Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normális lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy normális lány sem?

Figyelt kérdés

Mindnek van valami baja.

Sir a volt exe utan. Vagy pl nem tudja mit akar. Vagy tudja mit akar, de megsem. Aztan kozli velem...en meg az idomet pazaroltam. Van tobb ezer alternativa.

Pl az is, hogy mi a joistentol lettek ilyen bekepzelt flegmak a mai nok?

De tenyleg. Nem sirankozasbol irom...pusztan kerdezem.....mi tortent a nokkel?

Miert lettek ennyire flegmak?

Es mar en is kezdek flegma lenni. Tegnap jottem haza...oke-oke...na....de akkor is, nekem mar ez is nagy szo (mivel mar egy eve egyedul vagyok es nem nagyon neznek meg a lanyok) de tegnap egy cigany anyuka rendesen megnezett...jo alakja volt, meg nem volt leamortizalva, olyan 18-20 koruli lehetett, nezett...en meg direkt flegmasagbol undorral elneztem...olyan flegmasan.

Nah...egy ev alatt ennyi elmenyem volt. Mert valahogy mind flegmakat fogok ki, a foldre nem lepnek. Nem tudom miert van ez.

Eddig altalaban kedves, aranyos lanyokkal volt dolgom.

De egy eve lett vege a kapcsolatomnak.

Es egy eve valahogy az isten hatvanyozottan ver engem.

Az ilyen nokkel.

A kerdesem a kovetkezo lenne.

Fiuk! Ti is talalkoztatok mostanaban ilyen lanyokkal? Akik flegmak es bekepzeltek? Vagy csak en fogom ki oket?



#flegmaság #bekepzeltség
2018. júl. 3. 01:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Miert nincs egy normalis fiu sem...
2018. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Vannak azért normálisak is bőséggel, de tény, hogy sok a flegma, beképzelt p*csa....Talán később komolyodnak meg...Oszt fene se tudhassa miért ennyi ilyen o_O
2018. júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem arról híresek.
2018. júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%

"tudhassa"


Ilyen proli fiukkal soha nem ismerkednek.

Ez meg nekik vannak elvarasaik, mi

Kor nem beszelni magyar.

2018. júl. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%

tudhassa"


Ilyen proli fiukkal soha nem ismerkednek.

Ez meg nekik vannak elvarasaik, mi

Kor nem beszelni magyar.

2018. júl. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%

Nincs velük semmi, egyszerűen a normálisak elkelnek, mivel normális, reális értékrenddel rendelkeznek, tudják mit akarnak, felméri reálisan a helyzetét, kompromisszumot hoznak és a vitákat megoldják, nem pedig rögtön eldobják az aktuális párjukat.

A maradék meg próbálkozik, fogalma nincs mit akar, de válogat, mert anyag (madár) akad bőven, aki a szex reményében kis híján lehozza a csillagokat az égről - egy darabig, azután meg jön a koppanás.

Amúgy ahogy látom a férfiak sincsenek sokszor a helyzet magaslatán, ez is megérne egy kérdést:)

2018. júl. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon kevés normális lány van, és természetesen mind foglalt, mert mindenkinek ők kellenek. Azért ilyen a legtöbb lány, mert a média erre neveli őket: te többet érsz, mert punci van a lábad között, az a fontos, hogy szép legyél, az nem baj, ha buta vagy, mint a föld.
2018. júl. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk az is megérne egy misét, hogy te 19 éves korodra hogy lettél ilyen analfabéta.
2018. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
58%

A ferfiak miért hiszik azt hogy ők “kis istenek” akik felsőbbrendűbbek a nőknel ezáltal uralkodni dominálni akarnak felettük

Ferfiak miért lusta ösztön lények ??

Ferfiak miért várjak el hogy főzve mosva takarítva legyen rá mintha szállodában élnének?

Ferfiak miért nem tekintenek a nőkre egyenlokent ??

2018. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%
Ohh, tehát mind abnormálisak, mert nem akarnak veled lenni..
2018. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!