Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire negatív tényező volna ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Már sokadjára érzem azt, hogy az emberek egyszerűen megvetik a mai világban azt aki nem iszik alkoholt (itt Magyarországon meg pláne, hiszen statisztikák garmadája mutatja, hogy mennyire iszákos a magyar nép). Én egyáltalán nem szeretem, régebben kóstoltam, nem jött be, egyszerűn nincsen rá igényem. Na de ha mondjuk az ember el akar menni ismerkedni valahová (és nem diszkóra gondolok, mert oda a világért nem mennék), akkor ott úgy is azzal találja szembe magát, hogy mindenki más iszik (ezzel gondolom oldva magukban a gátlásokat) és kilóg a sorból. Helyzetemet tekintve olyan helyen tanulok (okj-s tanfolyam), ahol nagyon kevés lány van és azoknak is csak az ivászaton és a bulizáson jár az eszük.

A kérdésem arra irányulna, hogy hol tudnék olyan lányokkal ismerkedni, akik szintén nem az alkohol rabjai? (itt most nem azt mondom, hogy ne igyon néha ha kedve tartja, nem szólom le azt ha valaki iszik, csak hát nem kell bemutatni menyire nem ismerik a mértékletességet az emberek). Meg úgy egyáltalán elfogadható-e az hogy én nem iszok a mai társadalomban?

Köszönöm a válaszokat! :)



2018. okt. 16. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A kérdésedre nem tudok választ adni de annyit azért mondanék, hogy engem nem zavar, hogy nem iszol. Akkor se zavarna, ha ismernélek. Régebben bulizós voltam, ittam is rendesen, sokszor nem tudtam tartani a mértéket. Ma már ez egyáltalán nem jellemző rám, utálom a piát és semmilyen körülmények közt nem iszom, kínálhatnak úgysem fogadom el, lehet bunkóság de engem nem érdekel :D nagyon max nyáron megiszok EGY jó hideg sört meló után de ennyi. Ismerek olyat aki 30 éves koráig élt úgy ahogy most én (24 vagyok) most meg 30 felett iszik úgy mint én régen...
2018. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Mindenki leszarja kb ismerkedésnél, amennyiben az ember nem alkoholista.

Te magadnakvaló vagy, aki álszentként büszke arra hogy jajj sose volt bulizni. Te sem vagy jobb ezeknél a felszínes nőknél, csak épp a másik véglet. :)

2018. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

En sem szeretek inni.Nincs semmilyen kapcsolodo traumatikus elmenyem, söt voltam mar reszeg is, de nem szeretem sem az izet, sem a hatasat. Pedig szivesen eljarok bulizni. Igy is jol tudom magam erezni. Teny, hogyha nem eppen jarmüvel jöttel, szinte mentegetözni kell es indokolni, hogy miert nem iszol. Az a legidegesitöbb, amikor valaki kepes megsertödni azon, hogy nem fogadod el, ha valamit a kezedbe akarnak nyomni.


Lanyok teren nem tapasztaltam hatranynak. Epp ellenkezöleg. Altalaban tetszik nekik, hogy el tudom engedni magam es jol erezni magam ugy, hogy megis teljesen magamnal vagyok. Igy talan meg inkabb elönynek is mondhatnam.


Semmi bajom azzal, ha mas iszik, a tarsasagomban, mig megörzi emberi meltosagat.

2018. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Miért lenne negatív tényező? Komolyan kérdezem. Van több ismerősöm is, aki nulla alkoholt fogyaszt (akár mert egyszerűen nem érdekli, akár alkoholista szülő miatt, stb), mindegyiküknek több éves kapcsolata van... Miért lenne ez fura meg elfogadhatatlan?
2018. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Én se iszok egyáltalán, szimplán, mert nem szeretem a hatását és a sport céljaimat sem erősíti.


Azzal egyetértek, hogy furán néznek rád, és ha nincs különösebb okod, hogy ne igyál, akkor kollégák vagy egyéb emberek képesek tukmálni, hogy de igyál már igyál, igyál, és nem fogadják el, hogy nem iszol, mert úristen az milyenmár? De úgy ismerkedésben és egyéb közösségekben én sosem éreztem hátrányát.


N

2018. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem negatív tényező. Ez a te magánügyed.


Sport körökben nagyobb eséllyel találsz ilyen lányt.

2018. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
A fiatalság arról szól, hogy hülyeségeket csinálunk és begyűjtjük az érte járó pofonokat. Az alkohol mindig nagy divat volt a fiatalság körében, mint az egyik legmérsékletesebb hülyeség. (A piát másnapra ki lehet heverni, egy motorbalesetet nem biztos.)
2018. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!