Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hegek egy srác karján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hegek egy srác karján és mellkasán negatív tényezők, vagy akár kizáró okok is lehetnek egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nem voltak könnyűek a gimis éveim...

2018. máj. 12. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha amúgy tetszik. Mielőtt megismertem a barátomat, kizáró ok volt nálam a tetoválás. Neki az egész bal karja tetovált :D A szerelemben az ilyen apróságok nem számítanak.
2018. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Nem kizáró ok, többen elfogadják mint gondolnád.
2018. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kizáró okok a hegek.
2018. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha vagdosta magát, akkor kizárt.
2018. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is tele a testem hegekkel.
2018. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem is vannak, sokáig takargattam, most meg már kicsit sem zavar, ha én nem foglalkozok vele, másnak sem tűnik fel. Nem szép látvány, ez tény, de mit tudunk tenni, hülyék voltunk.
2018. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem kizáró okok. Nekem nem csak a gimis évek voltak "nehezek", és bár nincsenek hegeim, teljesen meg tudom érteni a hátterét. Éppen ezért ez nem is ok arra, hogy nemet mondjak valakinek, aki amúgy érdekel és vonz.

Ha más miatt vannak a hegek, akkor sem zavar.

2018. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kizáró ok. Mindenkinek vannak rossz évei/napjai.
2018. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is vannak, itt már többször kiosztott pár szupertökéletes egyén, hogy mennyire gáz és szánalmas (ugye jó belerugdosni a földön fekvőbe) és hogy miért nem döglöttem meg. Én is a gmináziumi éveim alatt csináltam,

akkor még nem volt annyira net sem, szóval fogalmam sem volt, hogy ez ennyire elterjedt dolog. Én sem azért csináltam, ahogy pár nagyokos gondolja, nem mert nem kaptam meg valamit, hanem gyerekkor óta tartó folyamatos iskolai kiközösítés, verés, szekálás plusz otthon is ez várt, alig volt egy safe place, ahol nyugtom lehetett volna.


Barátom észre sem vette jó ideig. :) Pedig látványosak, csak én is jól takargattam.

Sok nő szerintem eléggé megérti ezt a témát, szóval ezen ne aggódj. Aki ezen fennakad, az amúgy sem való neked.

2018. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2018. máj. 16. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!