Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki olyan szerencsés, hogy könnyen talál párt?

Figyelt kérdés

Szakít, majd pár nap múlva már talál valaki mást, akit szerethet.

Én a 21 évem alatt egy lányt sem tudtam megismerni:( Pedig rengetegszer próbálkoztam, annyira rossz ez az állandó sikertelenség, hogy már kezd elmenni a kedvem ettől az egésztől:(

Nagyon balszerencsésnek érzem magam.

Szerintetek is az vagyok, hogy ennyi idősen itt tartok?


2018. okt. 16. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Akik legtöbbször találnak párt szinte rögtön a szakítás után, lényegtelen hogy férfiről, vagy nőről van szó, azok általában már barátkoznak ellőtte a következővel.

De én nem tudnék így ugrálni egyik kapcsolatból a másikba, ha sikeresebb lennék a nőknél.

Mert szerintem az ilyesfajta kapcsolatok nem igazi szerelmem alapszanak. Aki képes 1-2 hét, vagy 1-2 hónap után összejönni valakivel, úgy hogy előtte volt mondjuk egy éves kapcsolata, vagy több, az nem igazán szerette az előző párját sem.

Tudom, hogy a legtöbb kapcsolatba aki kiakar lépni, az már akár hónapokkal előtte megváltozik, így igazából csak önmagában húzza még el a kapcsolatát, de szerintem akkor sem normális, mert meg sem gyászolják sokszor a kapcsolatot.


Exem is hasonló személyiség lett.

Másfél évig voltunk együtt, ő dobott erőltetésre. Megváltozott. Az első pasija 5 hónap után lett, de szerintem már előtte lefeküdt egy másikkal. Csak az valószínűleg nem járt vele. Nagyon kapcsolatfüggő lett.

Mert utána végig együtt volt valakivel.

Szerintem ez sem normálisabb.


Engem is felkeresett idén, bár nem hiszem, hogy azért hogy visszajöjjön, bár ki tudja, hogy mi lett volna a vége, ha hagyom a dolgokat tovább menni.

És lényeg, hogy együtt volt egy sráccal, szét mentek, akkor keresett meg, de már együtt volt egy korábbi exével.

Na én letiltottam, aztán kb 1 hónappal később már másik pasija volt. És nekem facen nyáladzott a csaj, hogy mennyire szereti a pasiját. Ezért is tiltottam le.


Ha igazán annyira szeretek valakit, akkor még is hogy jön oda, hogy 1 hónap után már másik pasival van?


Ez nem szerelem. Bár mondja meg más, hogy mi a véleménye róla, de szerintem az ilyen tényleg nem lehet az.

2018. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha igazán annyira szeretek valakit, akkor még is hogy jön oda, hogy 1 hónap után már másik pasival van?"


Már bocs, de ha szeretné a másikat, akkor nem szakítana. Mire szakításra kerül a sor, addigra az egyik fél már rég nem szereti a másikat. Akkor meg miért gond, ha később másvalakit szeret, ha a régit már nem szerette?

2018. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, amit írtam, és amire reagáltál: egyszer már volt együtt a gyerekkel, 1 évig, bár az se olyan kapcsolat volt. Szét mentek.

Aztán akkor amikor engem megkeresett (januárba), december 25.-e fele jött össze a gyerekkel újra.

Facebookon is ott osztotta az észt, hogy mennyire szereti a gyereket, tök nyálas szövegeket írt az adatlapján. Meg nekem is folyamat azt írta, hogy mennyire szereti.

1 hónapot voltak csak együtt. Azért mondom, hogy nem tud az a csaj se szeretni.

2018. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szerencse kérdése, hanem jó külsőé vagy sok pénzé. Aki nyert a genetikai lottón, vagy a hagyományoson, mindig lesznek rá jelentkezők. Tehát a nőknél sikeres férfiak semmivel nem szerencsésebbek nálad, csak nem fél kilométer hátránnyal indulnak a versenyben, mint te.
2018. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"nem fél kilométer hátránnyal indulnak a versenyben, mint te."


Kössz!

Ahogy nézem az utcán szerintem vannak olyan fiúk akik nálam előnytelenebbül néznek ki és mégis van párja. Inkább a személyiségen múlik sok szerintem. Az a jó aki nagydumás, és társasági ember.

2018. okt. 16. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, vannak, és annak többnyire megvan a maga pénzügyi oka.

Szerinted ha egy átlagpasas lelkivilágára nem kíváncsiak a nők, majd pont egy átlag alatti belső értékeire lesznek vevők?

Nem kell rá válaszolnod, költői volt a kérdés.

2018. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!