Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még így valaha normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még így valaha normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy irtózom a szextől. Humorba beépítve semmi bajom vele, vevő vagyok az ilyen viccelődésre de csakis nőneműekkel. Viszont amint odakerülne a sor beparázom, pánikolok, szorongok, előfordult üár olyan is hogy pánikrohamot kaptam és nagyon kellemetlen. Én nagyon szeretnék úgy hozzáállni mint a többi de nem megy... sajnos nagyon sok türelem kell hozzám mert régebbről vannak elég kellemetlen élményeim azóta vagyok ilyen. Van még egyáltalán olyan pasi aki ezt el tudná viselni? Vagy nem sürgetne és megértené hogy nekem nagyon alacsony az igényem? Már annak örülök hogy nem sírom el magam ha szóba jön. Volt azóta a kellemetlen eset óta kapcsolatom de elhagyott mert nem tudtam neki úgy megnyílni hogy gyakran legyen szex... Sokkal inkább van szükségem szeretere, megértésre, türelemre, gyengédségre... szóval hogy elsősorban a társam egy megbízható barát is legyen nem pedig valaki akivel muszáj lefeküdnöm ha nem akarom hogy elhagyjon.
2018. okt. 16. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Aszexuális férfit javaslok melléd, szerintem vannak is ilyen társkeresők. Egy egészséges, felnőtt férfi nem hiszem hogy kibírná szex nélkül, és ez teljes mértékben érthető is. Mondom ezt nőként... milyen rossz élményeid voltak ha szabad tudni? Nem lehet, hogy szakember tudna esetleg segíteni?
2018. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt ismerkedj.


[link]

2018. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!