Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn lévő pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn lévő pasik közül senki sem dolgozik, vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

Ha eljut odáig a beszélgetés,hogy egyeztessünk egy randit,szinte mindenki aznap vagy másnap akar találkozni és lehetőleg munkaidő kellős közepén.Megy a nagy csodálkzás amikor azt írom,hogy én f5-ig dolgozom, csak utánna érnék rá,ráadásul erre meg azonnal jön a támadás,hogy nem is gondolom komolyan és csak azért mondom mert nem akarok találkozni.A másik meg,hogy képzelem,hogy nem válaszolok szinte azonnal.Bassszus melózom,nem tudok munkaidőben ezzel foglalkozni,mi ezen olyan meglepő?Komolyan már mindenki freelancer meg home office-t nyom és bármikor van erre ideje,csak én vagyok még ilyen őskövület,hogy nem tudok a melóból csak úgy lelépni?

32/N



2018. szept. 3. 19:25
1 2 3
 1/28 Bétó apó ***** válasza:
72%
Lehet munkanélküliek... LOL!
2018. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Ó, az már elég nagy szó, hogy egyáltalán eljuttok a randiig, hidd el nekem.
2018. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Estádio de Felchút ***** válasza:
25%

Fogalmam sincs, passz.

Ám nem talizunk holnap délelőtt 11-kor? Ráérek. Már ha komolyan gondolod...

2018. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
10 óra randi?
2018. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
Hát figyelj, én vállalkozó vagyok + 2 helyen dolgozom rugalmas munkaidőben. Magam osztom be, hogy mikor mit csinálok, így sokszor én is ráérek 'munkaidőben'. Ma már szerencsére nem vaskalapos szocializmus van, így úgy is lehet dolgozni, hogy közben nincsen bekorlátozva az ember.
2018. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Na ugye megmondtam :)De tényleg ez megy
2018. szept. 3. 19:52
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Azok 90%-ban ! De az nem baj..
2018. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
5-ös hát nem tudom,de most állami szférában dolgozom,nem léphetek le csak úgy,de van némi "szabadság".Voltam multiban,az roszabb volt mint a "vaskalapos szocializmus" mert ott még a WC-re menést is levonták a szent 8 óra munkaidőböl,szóval nem tudom van-e köze a kettőnek így direktbe egymáshoz....Értem,hogy vannak akik így dogoznak,de egyrészt nem gondolom,hogy ekkora tömegben másrészt nem értem miért nem lehet elfogadni,hogy van aki nem(azt meg főleg,hogy miért kell lenézni akár...)
2018. szept. 3. 19:58
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Pont az #5-ős válaszát veszed érdeminek..

Vicc .. mert vállalkozó vagy annak adja ki magát mind1 is.

2018. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert ő válaszolt érdemben bármit is...
2018. szept. 3. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!