Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy tetszem egy nőnek?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor próbáltam érzékelni, de nem ment. Viszont a rossz visszajelzéseket messziről felismerem.

2018. okt. 18. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Hát egyszerű, ezek szerint, ha nem érzed "rossz visszajelzésként"( azt messziről felismered), akkor meg lehet próbálni...
2018. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezd meg xD
2018. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Felveszi a szemkontaktust, elmosolyodik és ez annyit jelent hogy "gyere ide hapikám mert csípem a burádat". Van olyan nő aki ezt mesterien műveli, de sajnos olyan is van aki mindent megtesz azért nehogy kimutassa mennyire tetszik neki a kiszemelt férfi.
2018. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon egyszerű,és igaz ha egy nőnek csillog a szeme bejössz neki,50 F
2018. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha ilyet tapasztalsz, akkor jó úton jársz:

https://www.youtube.com/watch?v=S3-5e0OOLKQ

2018. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
mashogy nez rad, persze van, hogy benezed, de ha az esetek nagy reszeben nem balkukiskodsz, hanem tenyleg figyelsz a jelekre, akkor konnyu erezni
2018. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
5-ös. Kb. évente lát az ember egy ilyen férfit. Viszont így már érthető a nők részéről ez a nagy válogatás. Vagy hasonló pasi, vagy nem kell egy sem. Így jön a sírás, hogy nem találni megfelelő férfit... hát na, férfiként még én is szívesen együtt élnék egy ilyen riporterrel, pedig nem vagyok b*zi. :)
2018. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Kacèrkodik ès flörtöl,ha vagányabb,beszólogat,incselkedik veled.Ha kevèsbè nagyszájú,akkor is keresi a társaságodat,elèg gyakran,ès utalgat a randira.
2018. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
@7: Ez nem a férfiről szól, hanem arról, ahogy Anne Hathaway flörtöl vele.
2018. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én arra tippelek nagyon kedves velem.
2018. nov. 29. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!