Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhat magának párt egy csúnya nő?

Figyelt kérdés
Regisztrálva vagyok 7 társkeresőre, de a hónapok alatt nem sok levelet kaptam, hiába jelölök be én is férfiakat hogy tetszenek. Tulajdonképpen az a pár férfi aki ír, vagy túl messze lakik tőlem, vagy a teljesen életképtelen kategória, akinek látszik az írásából hogy valami nincs rendben nála, esetleg alkoholista, drogot használ, régóta munkanélküli. Szóval társkeresőn ilyen a felhozatal, igaz vidéki kisvárosban élek, tehát ezért sincs nagy választék. Aztán a szórakozóhelyeken megintcsak senki, pedig én adok alkalmat arra hogy megszólítsanak, pl volt sokszor hogy egyedül maradtam az asztalnál, illetve egyedül szoktam kimenni cigizni. De még csak szemezni sem szokott velem senki, még a csúnya férfiak sem, átnéznek rajtam, gondolom a sok csinos fiatal lány mellett nem rúghatok labdába. A hétköznapok során sem vesz észre senki, pl boltban, utcán. Kicsit kezdek aggódni, hogy egyedül fogom leélni az életemet... Rosszul esik hogy a volt osztálytársaim, barátnőim sorban mennek férjhez, én pedig itt tartok hogy érdeklődés sincs irántam.
2018. okt. 20. 14:34
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
13%
Ez van. Fogyjál le, sportolj. Küldj képet.
2018. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4%
Bárhol, csak észre kellene venni a nem teljesen tökéletes külsejű férfiakat is.
2018. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Ha el tudod képzelni magad egy csúnya férfival, akkor bárhol.
2018. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem is le kellene fogynod. Ez az alap az ismerkdéshez.
2018. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Lehet nem figyeltem, de hol írta hogy kövér?
2018. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez az én is ezt kérdem hol írja hogy kövér?
2018. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Drog elég drága mulatság,pénz nélkül meg honnan lenne rá kereseted te eszes?
2018. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Sokkal rosszabb, amikor megbámulnak, majd hangosan közlik a mellettük álló férfiismerősükkel, hogy "Nézd már milyen ronda!" "Fúj, tényleg, ki nyúlna hozzá?!"

Tegnapi eset. Úgy döntöttem, hogy karrierista kutyás nyanya leszek majd, gyereket úgysem akartam soha.

Tényleg, férfiak nélkül is lehet élni.

2018. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Plasztikai műtéttel szebbé tehető lennél? Vagy fogászati kezeléssel, sporttal, bármivel? Mert akkor azokba invesztálj. Inkább törekedj arra, hogy szebbé varázsold magad, minthogy meg kelljen alkudnod egy ronda pasi mellett(legalábbis én inkább a halált választanám, mint egy ronda pasit:D).
2018. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
Még ez akar válogatni. A suba a subához a nőkre is vonatkozik. Talán egy másik dagadékot.
2018. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!