Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lenézik azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenézik azokat a nőket, akiknek 25 felett nincsen kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Úgy értem, tartósan nincs, semmilyen, éveken keresztül.
2018. okt. 20. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ilyet. De ha le is nézik, nem kell foglalkozni mások véleményével.
2018. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
25, de inkább 30 felett már minden nőt "lenéznek" a szó szoros értelmében. Nem úgy ahogy te gondolod, hanem így tudat alatt, társadalmi szinten. Akkor már kezd "kifutó széria" lenni egy nő. Úgy ahogy egy 20 év körüli srácot akit még a szülei tartanak el, azt is lenézik úgymond, még ha nem is mondják ki, pedig a világon semmivel nem érdemelte ki nyilván, de társadalmilag mégis olyan korban van, ami nem vonzó.
2018. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik igen, pl. az ilyen kapcsolatfüggő piócák, akik gazdatestként tekintenek a párjukra, az ilyen emberek mindent a kapcsolatoktól tesznek függővé, mert magukból indulnak ki, hogy ők belepusztulnának, ha nekik nem lenne, fel sem fogják, hogy vannak olyan emberek, akiknek egy adott élethelyzetben nincsen szükségük párkapcsolatra, mert anélkül is képesek vígan élni, hogy valakinek a nyakán lógnának. 😎
2018. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha férfi tette volna fel a kérdést ugyanerről, akkor mennének az oltogatások, hogy hú de gáz, hogy nincs senkije... A nőket ebbe is bevédik, undorító kettős mérce! "Egyenjogúság"...
2018. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
5-ös, akkor te nézd le őket, ha ettől leszel boldog.
2018. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
2 ilyen nőt ismertem. Az egyik elhanyagoltam huszonéves létére, mint nagyanyám. A másiknak pedig akadt bőven udvarlója, de "ez túl fiatal, ez komolytalan, ez dohányzik, ez aluliskolázott, ez... ez ..." szóval mindenkiben a hibát látta.
2018. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*elhanyagoltabb
2018. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem akit 25 év felett még érdekel mások véleménye, az valahol lemaradt a fejlődésben.
2018. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem érdekel.
2018. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!