Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lenézik a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lenézik a fizikai munkás férfiakat a nők?

Figyelt kérdés

Már néhány helyen hallottam erről a dologról. Egy kicsit megrémít ez, mert én is melós vagyok, nincsenek diplomáim(még).


18/F


2018. aug. 7. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
69%

Ezt nem kéne senkinek sem elfelejtenie:


https://www.youtube.com/watch?v=1TwIUgd7eb0

2018. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
60%
A normalisak nem.
2018. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy nézik le. Csak a felfúvalkodott díszpitsák ,de azok meg kinek kellenek? Jobb is ha elkerülne. Nekem ismerősi kőrben minden melósnak szakinak van felesége, családja, gyerekei.
2018. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
32%
Hát van benne vmi, általában azok nézik le, akiknek jól megy a soruk, és vagy beképzeltek, sok ilyen van.
2018. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem nézem le, óriási szükség van rájuk. Ennek ellenére azt tapasztaltam, hogy a hozzám hasonló diplomás férfiakkal nagyobb arányban hasonló a gondolkodásunk, terveink stb, tehát párkapcsolatra diplomás férfit szeretnék találni.

Most erre majd jönni fognak a beszólások, de ha ti pl izmos sportos férfiak vagytok, ti sem akarnátok egy csúnya kövér nőt, még ha nem is nézitek le, mert találtok jobbat. Akkor erre lehet azt mondani, hogy a kövér nő le tud fogyni, de ugyanígy a diolomát is meg lehet szerezni. Ráadásul a nem diplomas férdiaknak rengetegszer durva kisebbségi komplexusuk van.

2018. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

Énis szoktam hallani dolgokat.

Max akkor ird,ha az a tapasztalatod,hallani nagyon sokmindent lehet

2018. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a normálisabb réteg nem nézi le a fizikai dolgozókat. Pl én se. Szükség van rájuk nagyon is. Nekem jobban tetszik ha egy férfi a két kezével keresi a kenyerét, mint egy irodai dolgozó.
2018. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
64%
Én nem nézem le őket, de párkapcsolatot nem az ő körükben keresek. Bár alapból nincsenek is nagyon ismerőseim fizikai munkások között, mert a szüleim meg az egész rokonságom, baráti köröm diplomásokból/egyetemistákból áll.
2018. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
51%

5.hszban leírtam normálisan, érvelve, de persze mert nő vagyok és nem az a véleményem, hogy én imádom a fizikai munkás férfiakat, teljesen mindegy is, hogy mit írok, le lesz szavazva. Ez is mutatja a mentalitást: nem tudjátok elfogadni, ha valaki nem pont értetek veszik meg.

Diplomás vagyok, nem akarom, hogy a párom gépolajos körömmel nyúljon hozzám. Érdekes módon nem emlékszem, hogy valaha is egy fizikai munkással egy értelmeset beszélgettem volna (a de megbnálak utánam üvöltés nem számít annak). Miért gond, ha azt várom el, amit én is nyújtok? Ja, mert ha egy nő azt várja el, amit ő is adni tud, akkor lelketlen r.banc.

2018. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
45%
#9 Teljesen jogos az elvárásod, de nyilván az itteni fizikai munkások le fognak szavazni, mert sérti az egojukat. Hát, akkor gondolkoztak volna, mikor középsuliban inkább ellógták az órákat, ahelyett, hogy tanultak volna és most nekik is lenne diplomájuk, nem pedig 3 műszakban rohadnának a tűző napon egy építkezésen például, huszanannyi fizetésért, mint amennyit egy értelmiségi kap. Azért ne mondja nekem senki, hogy egy vágyálom fizikai munkásnak lenni.
2018. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!