Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakorlott túrázó pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlott túrázó pasik lenézik a nem gyakorlott nőket?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés, hogy ha pl van egy pasi, aki úgy születik, hogy a szülei gyakorlott túrázók,és már kiskora óta lehetősége van ilyen dolgokra, az lenézi az olyan csajt, akinek nem volt ilyenre lehetősége, hanem később ismerte meg ezeket a dolgokat, máshonnan. Nekem úgy tűnik az eddigi tapasztalataim alapján, hogy mintha ők más "téma" lennének.
2018. okt. 8. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez most komoly?
2018. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltabb úgy általában az állandóan sportoló férfiak részéről; ezek szerintem minden olyan nőt lenéznek, akiknek nem olyan a ritmusuk, mint az övéjük. Az ilyen férfiak csak azért pancserok, mert ahhoz lusták, hogy szellemileg olyan nőt keressenek, akik pont olyanok, mint ők, hanem inkább más normális nőket nyaggatnak
2018. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*tapasztaltam
2018. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, komoly a kérdés! Ezt tapasztaltam, több pasastól is. Nemrég kezdtem el túrázgatni, és csoportokat kerestem, meg embereket, akikhez csapódhatok, hogy segítsenek, illetve társat keressek hozzá. Aztán ugye ismerkedni is szeretnék. Ezeknek a pasiknak többsége már régóta mászik falat, barlangot, kajakoznak, futnak, bicikliznek, stb, és mikor közlöm velük, hogy engem is ez mind nagyon érdekek, de csak most kezdtem, valahogy elválnak útjaink... És nem értem, miért! Egyszerűen érzem, hogy ezek az emberek már kiskoruk óta nyomják ezeket, és nekik furcsa, hogy én nem, hogy nekem nem voltak ilyen barátaim meg szüleim, akik már kicsiként sportoltak volna velem... És inkább olyan lányokhoz húznak, akik igen... :(
2018. okt. 8. 09:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nézem le.
2018. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sosem néztek le. Pont túrázó csapatnál volt az, hogy én voltam a gyenge láncszem, de a fiúk nagyon kedvesek voltak mindenben segitettek.

A sporotot is későn kezdtem, de ott is mindenki nagyon megértő volt....

Nekem csak pozitív élményem van. A mai napig tartom mindkét társaságból a kapcsolatot emberekkel.

N

2018. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

nem. a bunkók viselkednek így.

Normális férfi nem tesz ilyet.

2018. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen és ez máshol is igy van. Kezdő túrázó, horgász, kondiba járó, stb. Elején úgy kezelnek, mint egy nyolcadikos az elsőst.
2018. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Max ha bunkókkal ismerkedsz.


Párom is nagy természetjáró, pici korától kezdve, én meg városban születtem, még rendes túra cipőm se volt, mikor összejöttünk, csak irodai ruhák. Segített választani párat és jártunk sokat kirándulni, ha én nem bírtam annyira, többször álltunk meg pihenni. Mutatott egy csomó dolgot, amit ő a szüleitől tanult, vagy máshonnan. Soha nem nézett le, hogy én ezeket nem tudtam elsőre. Kiderült, hogy sokkal közelebb áll hozzám a természet, mint azt elsőre gondoltam volna.


Keress normális embereket, a fellengzős bunkók meg legyenek boldogok egymással.

2018. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van olyan férfi és nő is aki nem szereti ha hátráltatja egy kevésbé jó erőnléttel vagy gyakorlattal rendelkező társ, bármilyen sport vagy hobbi esetén, ez előfordul. Olyankor vagy igyekezni kell és fejlődni vagy a saját szintjéhez csapódni.
2018. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!