Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, bogy azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, bogy azért nincs barátnőm, mert az idősebb (20 év feletti) szingli lányoknak már túl nagyok az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Most az elmúlt napokban gondolkodtam el ezen, hogy akiknél próbálkoztam, ők mind olyanok voltak, akiknek évek óta nem volt kapcsolata és ha hosszú idő után találtak is valakit, mindig valami jóképű férfi volt.


Akik meg beérik átlagos vagy átlag alatti férfival,nekik rég óta hosszú kapcsolatuk van.

Én látom jól a dolgokat vagy csak én vagyok ennire szerencsétlen, hogy csak ilyen lányokba futottam bele?


2018. okt. 15. 21:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Próbáltad másféle lányokkal?
2018. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Szóval téged nem zavar, ha egy nő csak beéri veled, de másik pasiról álmodozik?
2018. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Dude...
2018. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%

Hidd el, hogy a legtöbb lánynak/nőnek egyáltalán nincsenek irreális és teljesíthetetlen elvárásaik. A legtöbb nő egy olyan férfit szeretne akivel megvan a közös hang és el tud vele lenni. Ehhez társulnak olyan alap dolgok, mint az, hogy szeressék, tiszteljék és bízzanak meg egymásban kölcsönösen.


Fontos még, hogy az adott férfinak legyenek céljai és meglegyen köztük a vonzódás. Törődjön magával és ne legyen külsőre és belsőre se igénytelen.


Valamit az is egy szempont, hogy a két fél életre való tervei egyezzenek nagyjából.


Ezek közül egyik sem egy teljesíthetetlen elvárás.

2018. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ponthogy most 20-on éves koromra csökkennek az elvárásaim. Valahogy annyira kiábrándítóan felszínes ez a világ..és nem csak a férfiak azok, hanem mindkét nem tagjai :( Már azon gondolkozok, hogy lehet apácának állok, mert egyre inkább azt látom, hogy mindenki romlott ezen a világon. És aki nem a külsőt nézi, az is csak azért, mert esetleg nem teheti meg. Nem pedig azért, mert valóban csak a belső számítana neki.
2018. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Land of Confusion: Ezek tényleg nem nagy elvárások és ezt kölcsönösen elvárom én is, de ha csak ennyi lenne, már meg nem tudnám számolni hány barátnőm lehetett volna, ugyanis ezek mindig megvoltak, pont ezt sajnálom mindig, hogy annyi közös van köztem és a kiszemelt lány között, de egyszerűen nem viszonozzák az érzéseim.


2 éve volt egy lány, akivel tényleg nagyon jól kijöttem, csak külsőre nem voltam az esete, helyettem összejött egy viszonylag jóképű sráccal, akivel az óta kisebb-nagyobb szünetekkel csak a veszekedés van, meg nem számolom hányszor szakítottak és békültek ki. Még ő is értetlenkedett, hogy miért nem velem jött össze, ha én ennyivel megértőbb vagyok vele.


Most is ismerkedem egy lánnyal és annyi közös van bennünk még a céljaink is teljesen ugyanazok, de egyszerűen nem akar tőlem barátságnál többet, mert képben van egy sztár külsejű srác, aki viszont foglalt.


#5: Sajnálom, üdv a klubban, sajnos én is egyre inkább ezt érzem, de már egyre inkább nem is vágyom barátnőre.

2018. okt. 15. 23:00
 7/39 anonim ***** válasza:
52%
#6 Én is sokszor voltam dobva jobb külsejűekért. Pedig én még nemis vagyok vészes, mondjuk 10/7, ha számozni kell, de nyilván ha akad csak eggyel is jobb, akkor azt fogják választani.
2018. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
13%

20 alatt vagy a felett is nagyok az elvárásaik !


Csak a külső és az anyagi helyzet számít !

2018. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
73%
Ha túl nagyok lennének az elvárásaik, akkor egyedül lennének. Ha nincsenek egyedül, akkor az elvárások nem TÚL nagyok, hanem reálisak.
2018. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#7: Ez borzasztó, pedig ha engem megfog egy 10/7-es nő személyisége, én el nem cserélném senkire.


#9: Így hirtelen 2 példát tudok mondani, hogy találtak valakit és mint mondtam, évekig nekik sem volt senkijük.

2018. okt. 16. 07:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!