Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 feletti egyedülálló nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti egyedülálló nők, nektek szoktak megjegyzéseket tenni a szüleitek, rokonaitok, hogy még mindig egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 15:31
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%

Én fiú vagyok, de szokták kérdezni, hogy miért nincs....:/

21F

2018. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem, de ezt már sokszor kérdezték. Amúgy meg nem mind1 mit mondanak az öregek? Nem értenek hozzá egyáltalán, a legtöbb még a számítógépet sem tudja bekapcsolni. Olyan messze állnak a mai világtól mint Makó Jeruzsálemtől. Akkor meg nem mind1, hogy a nyugdíjasok mit gondolnak? Mert más tuti nem tenne ilyen megjegyzéseket.
2018. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül nyugdíjasok még egy ilyen korú ember szülei.
2018. okt. 22. 15:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan.
2018. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

A magyarok 90%-a imád beleugatni más magánéletébe.

Bár SKH. Különös tekintettel a párkapcsolatokra. 100 milliárdszor megkaptam már és ?

Diplomázni értelmesebb dolog volt mint ez. Mi a f...t csináljak egy kapcsolattal ?


Szexelni tudok, szoc életem van akkor meg minek ?

2018. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakran kérdezték. Most már két és fél éve van párom, ost azt kérdezgetik állandóan, hogy mikor házasodunk össze.
2018. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ah, ne is mondd. 28 evesen mentem ferjhez, de akkor mar 10 eve hallgattam a siramokat.


(aztan - 35 evesen - a biztonsag kedveert meg egyszer ferjhez mentem:D)

2018. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Szülők nem, rokonok azt sem tudnák, ha elvált lennék 6 kölyökkel. Nagypapám mondta azt, persze nem nekem, hogy biztos arra várok, hogy meghaljon, hogy ne kelljen meghívnom az esküvőre.


Amúgy sem hívnám meg, leszarom, hogy él vagy hal.

2018. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
A mai öregek olyan világban éltek, ahol nem volt ekkora szabadság, ott ha nem jártál templomba és nem házasodtál meg 20 évesen, akkor épp csak máglyán nem égettek el. Kit érdekel az ugatásuk?
2018. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezért van mert a azok szülei akik kb most 60-70 évesek az ő fiatalsaguknál még nem volt ügy kapcsolatba kerülni. Manapság az számít ki hogy nézz ki és mennyire van jó anyagi helyzetben !


Pl van egy csajnak 10 hapsi jelöltje és csak ki válasza a mindenben a legjobbat! A maradék mehet a fenébe. De ha ezek a tagok tényleg mondjuk “nyomik” úgy az összes többi csaj se fogja őket kiválasztani.

2018. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!