Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szülésre alkalmas korban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülésre alkalmas korban lévő nők! Nektek valóban nehéz olyan társat találni, aki hajlandó lenne gyereket is vállalni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Csak kapásból tudtam írni 3 oldalt, ahol azon rinyálnak, hogy a magyar férfiak nem hajlandóak megállapodni. Itt is sok olyat lehet olvasni, hogy rengeteg a férfi, férfitöbblet van, de csak szexre. Mármint csak a szexre hajtó férfiakból van iszonyú sok. Ráadásul a gazdasági helyzet miatt és a nők pénzre és egzisztenciára való affinitása miatt sok férfi megy külföldre, ahol jóval gyorsabban gyűlik a pénz:

"nem csak az anyai életkorban levő nők száma kezdett el fogyatkozni, hanem az apáké is. Sőt, igazán még csak az övék, mert a német nyelvterületre indulók zöme férfi szakmunkás"

Valóban van ebben igazság, hogy nehéz olyan férfit találni aki családot és gyereket akarna, vagy ez az egész csak egy felfújt hiszti?



2018. okt. 23. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Hagyjuk mar ezt a hatalmas ferfitobbletet.
2018. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Azert mert szulesi korban vagxok,attol meg csak 10 ev mulva akarokgyereket. Nem esem ketsegbe ilyen kis aprosagoktol. Majd megyek spermabankbs vagy orokbe fogadok. Ha vki akar,csatlakozok,ha nem ,nem.


Nem mennel ki az emberek koze,hogy sajat tapasztalatokat gyujts allando olvasgatas helyett???

2018. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én szülési korban is vagyok és társat is találtam magam mellé, akivel gyereket tudunk vállalni. A környezetemben is hasonló a tendencia, minden barátom megházasodik, gyereket vállal, csomó ismerősöm babázik már. Ennek ellenére nem gondolom azt, hogy felfújt hiszti, mert valóban nagyon sok szakmunkás (férfi) megy el külföldre pénzt keresni, nagyon sokan ott is ragadnak, nyilván itthon a kínálat így lecsökken, de legalábbis minőségben tuti változás van.
2018. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Az a problémám, hogy azok a férfiak, akikkel eddig találkoztam és szerettek volna gyereket, azt a kifacsart elvet vallották, hogy a férfiaknak a munka a feladata, a nőknek meg a munka, a gyereknevelés és a háimunka egyszerre, tehát a férfi képviseli a régi értékeket, a nő pedig a régi és az új értékeket is képviselje egyszerre. És ez nekik teljesen alap elvárás volt. Arról már nem is beszélve, hogy hallani sem akartak róla, hogy a babával való otthonmaradásban is kivegyék a részület, legalább akkor, amikor már kicsit nagyobb a baba. Kb idiótának titulált olyan férfi, aki kevesebbet keres nálam, tehát a logika is azt diktálta volna, hogy én, a jobban kereső menjek dolgozni minél hamarabb.

Én viszont olyan férfit keresek, akinek az a természetes, hogy mindenben munkamegosztás van, nem pedig az, hogy ő este hazajön, leül a kezében egy sörrel a tv elé éneg hazajövök ugyanúgy a munka után és még nekiállok takarítani, főzni és leckét írni a gyerekkel.

Ez a fő problémám, ami miatt nem találok olyan férfit, akivel gyereket vállalnék. Beléjük van ivódva ez a kettős mérce olyan mélyen, hogy nekik fel sem tűnik.

24/N

2018. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
4 es igazad van. De nem mindenki ilyen! Én például elváltam, de ennek ellenére sokat vagyok foglalkozom a gyerekeimmel.
2018. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%

4-es.

Nem azért nem találsz ilyet,mert nincsen. Hanem mert nem veszed észre,mert nő vagy... akinek mindenből a legjobb kell és neki jár kategória... pedig nagyon könnyen lehetne találnod ilyen férfit,csak épp nem csak a leghelyesebb,legbunkóbb,legizmosabbak között kellene keresgélni.

2018. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6.: szerintem azt én tudom, nekem milyen pár kell :) a felsorolásomban a külsőről szó sem esett, nem véletlenül. Hosszútávon nekem a belső irányában vannak komoly elvárásaim. Szövetség kell, nem cselédség. Nem kell szőkeherceg ahhoz, hogy valakihez vonzódjak, bár az nyilvánvalóan szükséges, hogy tessen az illető.


5.: ez szép és jó, én is elvált szülők gyerekeként nőttem fel és ezzel semmi gond nincs, de hiába törődött velem lelkiismeretesen apám, századannyit sem törődött velem, mint édesanyám, akire mindig számíthattam. Egyébként ez nem tudom, hogy kapcsolódik ide.

2018. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nehéz.

Jól megfigyelheted, hogy az itt aggódó barátnő nélküli férfiak a szexért akarják azt a párkapcsolatot, és nem azért, hogy minél előbb apák lehessenek.


Szeretik azt hangoztatni, hogy egy nő mennyi férfi közül válogathat, mivel kígyózó sorok állnak előttük... csak sajnos ez nem igaz, másrészt az udvarlók fele nem apaszerepre jelentkezik, csak ingyen punciért.

2018. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

Magyarországon a termékenységi ráta: 1.4 Németországban szintén.

Az idézett linkek megállapításaiva nem értek egyet.

Miért nem vállalnak? Mire?

Részletesebben. Döbrögi KFT-nek van 100 forint bevétele, amit Matyi fifizetésére fordítana.

Mennyit kér ebből FőDöbrögi ( Az állam ) Nálam kb. 70%-ra jön ki.

A maradék 30%-ból Matyi tartsa el magát. Szaporodjon. Gyűjtsön nyugdíjas napjaira -

Mivel FőDöbrödi úgy gondolja hogy átnevezheti a munkáltató által fizetett nyugdíjjárulékot adóvá amiért lófax sem jár.

Hány százalékát adja vissza FőDöbrögi 40 év munkaviszony után 65 évesen nyugdíjba vonuló férfinak befizetéseiből amennyiben az átlagéletkort éli meg?

Számítsuk be a vicc kedvéért a munkáltatótól levont szociális adóvá keresztelt lénykori nevén nyugdíjjárulékot is.

Mennyibe kerül 1 nm lakás Pesten - környékén, ahol van munka? Hány évi nettó fizetése a mediánt keresőnek?


Jogi oldalról. Nagyon sok férfi nő fel csonka családban. Mit lát? Apukát kirakta a bírónő abból a lakásból amibe anyuka 1 forintot

nem tett. Mellette gyerektartás, asszonytartás.

Hányas IQ kell ahhoz, hogy valaki levonjon ebből következtetéseket a saját jövőbeli párkapcsolataira vonatkozóan?

Hányas IQ kell ahhoz, ha valaki nem saját, hanem ismerőse családjában látja ezt, az abból levont tanulság befolyásolja jövőbeli döntéseit?


Fű, nyúl, róka modell: Szimulálható egyszerű ökoszisztéma. Be lehet állítani olyan paramétereket, hogy mind a három szereplő kipusztuljon.

Itt a nyúl fog. A rókák ( Földesuraink ) rákaphatnak a fű evésre vagy a munkára. Egyik sem valószínű. A megüresedett élőhelyet majd más fajok belakják.

2018. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Mindenki életébe nem látok bele.

Nekem lehet, hogy szerencsém volt, mert találtam olyan társat, akivel családot alapíthattam. Ez alapján levonhatom a következtetést, hogy léteznek ilyen férfiak.

Igazából minden barátnőm házas és van legalább egy gyereke.

2018. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!