Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves koromig ha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves koromig ha nem volt barátnőm akkor valami nincs rendben velem?

Figyelt kérdés

Egyedül egy pár hónapos szexkapcsolatot tudok felmutatni. Nem mondhatni, hogy csak otthon ülök egész nap. Koliban lakom, egyetemre járok még sincs szerencsém. Vagy olyanoknak jövök be akik nekem nem, vagy nem annyira, hogy érdemesnek tartsam megpróbálni, vagy akik nekem tetszenek azok úgy veszem észre, hogy nem vevőek rám annyira.

Ezek tudatában kizárólag csak velem van valami probléma?



2018. okt. 25. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

"Vagy olyanoknak jövök be akik nekem nem, vagy nem annyira, hogy érdemesnek tartsam megpróbálni, vagy akik nekem tetszenek azok úgy veszem észre, hogy nem vevőek rám annyira"

Ezek alapján:"sincs szerencsém"

2018. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
21 múltam mikor barátnőm lett, aztán házasság 2 gyerek.... Ne aggódj.
2018. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 21 évesen lett az első kapcsolatom ami 15 évig tartott házasság-gyerek-válás.Utána jött egy 8 éves kapcsolat és most 45 évesen egyedül élek.

Nem vagy lemaradva semmiről éld az életed.

2018. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már hogyne aggódnék? Minden lány elkel, mindenki foglalt én meg itt vagyok évek óta egyedül.
2018. okt. 25. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Veled is az a baj hogy úgy nézel ki mint egy bele sz búváruha és mellé csak a csinos lányokat várnád.


Azért nem találsz senkit mert nem a saját típusodat akarod.

2018. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"minden lány elkel, mindenki foglalt"


Pánikszerűen keresel magadnak társat így nem is fog menni.

2018. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit tehetnék. Minden napom elmegy a saját kis dolgaimmal. Intézem a dolgaimat, saját magammal foglalkozom, viszont abból a lányok teljesen kimaradnak. Komolyan, mintha ők nem is lennének emberek, akiknek kapcsolatuk van a férfiakkal. Semmi közöm hozzájuk, nincs velük közös tevékenységem. Vannak a lányok és én teljesen külön tőlük.
2018. okt. 25. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 22 eves koromig nem volt baratnom es meg csak szexkapcsolatom sem. Elotte volt talan 1 vagy 2 randim es kesz.

22 eves koromban volt egy baratnom de talan 1-2 honapig jartunk csak. Utana probaltam baratnot keresni ahogy csak tudtam. Bulikba jartam, neten probalkoztam. Randiztam/talalkoztam kb 20 lannyal de egyikbol se lett kapcsolat. Kezdtem feladni, nem tudtam mi lehet a gond.

Aztan megismerkedtem valakivel akirol nem is gondoltam hogy lesz koztunk valami. Kalandos volt a megismerkedesunk es nem mindennnapi a sztorink. Mindenki csodalkozik mikor elmeseljuk. Ma mar o a felesegem.


Elobb vagy utobb te is talasz valakit.

2018. nov. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!