Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lesz valaha barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Az van hogy eléggé introvertált vagyok fiúként és még sosem volt barátnőm 25 éves létemre. Egyébként magas vagyok, sportos és sokszor egyébként látom is a szemem sarkából, hogy rám néz 1-2 lány (gondolom azért mert ritka ronda vagyok :D), na de tényleg összességében szerintem nem nézek ki rosszul, nem dohányzom, szépek a fogaim stb, de összességében mégsem találok senkit.

Alapból nem vagyok egy szociális típus van 3-4 igaz barátom, akikkel rendszeresen tartjuk a kapcsolatot, viszont "haverjaim" egyáltalán nincsenek és nem is voltak.


Nem nagyon járok nagyon sehova egyedül, leginkább edzeni vagy nagy ritkán valamilyen rendezvény, koncert, találkozóra elmegyek, ahol érdekel a téma. De összességében ismerkedésre nem volt alkalmam ezeken a helyeken.


Letöltöttem a tindert is, hátha, nagyon megörültem, amikor matcheltem több lánnyal is, de vagy nem írnak vissza, vagy rövid beszélgetés után szintén nem írnak többet.


Próbálkoztam még régebben suliban is, baráti társaságból megismert lányokat elhívni, facebookon beszélgetni velük, sőt munkahelyen is volt egy nagyon kedves lány, őt személyesen kérdeztem meg, hogy szeretne-e hétvégén találkozni velem, de semmi nem lett sose. A legtöbb esetben egyáltalán nem látszott, hogy egy picit is érdekelném őket, mindig én írtam, nagyon semleges, rövid válaszok érkeztek, ha likeoltam, kommenteltem képéhez, semmi válasz nem jön stb.


Szóban eddig 3x próbáltam meg elhívni valakit (hatalmas bátorság kellett), de mindig visszautasítottak finoman, szóval már nem is szívesen hívok el senkit, mert nem kellemes érzés ennyi visszautasítás. :/



2018. okt. 25. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy elég jóképű. Ők döntenek, nem te.
2018. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!