Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így külső szemlélőként mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így külső szemlélőként mit gondoltok, van-e még esélyem nála, lehet-e még ebből valaha is bármi?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, én lány vagyok, és van egy férfi. Már nagyon régóta bejön, tetszik, de régebben ennek nem volt következménye, mert volt barátnője. Csakhogy aztán egyszercsak szakítottak. Mikor először hallottam a szakításukról valakitől, el se akartam hinni. Mármint tényleg nem hittem el, mivel nem volt előjele, sőt... Szóval meglepődtem, de aztán örültem igazából, hátha lesz majd esélyem nála akkor. Telt-múlt az idő, aztán ahogy úgy tűnt, elég idő telt el a szakítás óta, kezdett valami alakulni köztünk. Egyszer egy program után egyedül maradtam a barátaival, és erre a srácra terelődött a szó. Akkor azt már tudták ők is, tudtám én is, hogy pályázok a srácra. És figyelmeztettek, hogy NAGYON szerelmes volt az exébe, és nincsenek róla meggyőződve, hogy ez le van zárva. De hisz akkor már egy csomó ideje külön voltak, és nem volt semmi huza-vona, hirtelen vége lett, és annyi, nem is találkoztak a szakítás napja után. Szóval akkor még nem hittem el, hogy ennek esetleg nincs vége, azt persze elhittem, hogy, annyira nagyon szerette az exét. A barátai nagyon nyomatékosan figyelmeztettek, hogy NAGYON szereti, NAGYON szerelmes belé, vagy legalábbis az volt.

Na mindegy, és közben azért alakulgatott valami, szépen lassan, pl. chatelni kezdtünk éjt nappallá téve, volt hogy együtt sétáltunk haza, vagy együtt érkeztünk valahova. És ekkor az ex megkereste ezt a srácot, nagyon hosszan ecsetelve, hogy azt hitte, vége, azt hitte,többé már nem szereti a srácot, azt hitte, új ismerkedésre van szüksége, stb., de hogy az idő rádöbbentette, még mindig őt szereti, nem tud másba beleszeretni, ő számára a tökéletes, stb... És hogy erre már rájött egy ideje csak nem mert visszakéredzkedni, de már nem bírja tovább, úgy érzi nélküle nem lehet boldog, stb... Csupa olyan igazi manipulatív szívhez szóló dolgot írt, amiket a srác hallani akart, csak azt hitte, sose fogja már hallani ezt az exétől. Meg hízelgett neki, hogy ő olyan okos, stb., helyes, stb... (Ez egy probléma volt a kapcsolatukban, hogy az ex sosem ismerte el őt, mindig csak leszólta, beszólt neki, hát persze hogy visszakuncsorgáskor hizlalta a máját.)

Na mindegy, és most itt tartunk. Még semmi sem biztos. Valószínűleg elég hamar kiderül, mi lesz, de addig is szeretném tudni kívülállóként szerintetek mi lesz... Nagyon szeretném, ha elfelejtené az exét, és velem lenne. Annak a csajnak megvolt az esélye, sőt olyan bombabiztos esélye volt, amit csak ő tehetett tönkre, és tönkre is tette...


2018. okt. 22. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, te és a férfi? :)
2018. okt. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem Te is add elő a Te szpícsedet, ami persze ne legyen manipulatív.

Mondd el, mit jelent neked, mire vágysz vele!

2018. okt. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd eldönti. Nem nagyon lehet erre itt mondani. Mondd el neki, hogy te mit érzel, ő meg majd eldönti.
2018. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!