Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, mondhatni "felnőtt" és még nem volt egy párkapcsolatom se, nem is csókolóztam még.

Kissé introvertált vagyok de ha a másik fél is érdeklődést mutat gyorsan feloldódom.

Nem voltam még soha discóba, és részeg se voltam.Nem sminkelek és nem szeretem a szoknyákat, magassarkúkat.

Szeretnék kick boxra járni.

Amit utálok magamba az az, hogy mindig elpirulok.Ha valaki olyan kezd el beszélgetni velem akivel amúgy nem igazán szoktam már vörös leszek.Képzeljétek mi a helyzet a fiúknál.

Annyira rossz, hogy én lemaradtam ezekről a tini szerelmekről.Ami ártatlan, tudjátok.

18 évesen én még gyereknek érzem magam és legtöbb mai fiúval nem lehet komolyan tervezni ezért maradnának az idősebbek.Akiket mondhatnék férfiaknak.

Ami nekem annyira fura.Nem is tudom ezt elmagyarázni.

Félek.

Ebben a korban már szexelnek én meg tapasztalatlan vagyok minden téren.Meddig várna rám egy nálam idősebb.Vagy mi van ha lefektet aztán elhagy.Mi van ha megcsal.

Én komoly kapcsolatra vágyom, viszont annyira félek ezektől.

Nem tudom lesz-e valaha valakim.



2018. okt. 13. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha még gyerek vagy a saját meglátásod szerint is, ne akarj idősebb férfit. Lazulj el, ismerkedj 20 körüliekkel, van köztük is normális. Nem vagy elkésve sehonnan, semmiről 18 évesen. Inkább a társadalmi nyomást érzem rajtad, mint hogy ez valódi probléma lenne.
2018. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanannyira vagy felnőtt, mint az összes többi 18 éves, aki azt gondolja magáról, hogy felnőtt, gondolom rémlik ez a mondat: "Érettebb vagyok a koromnál.", ezt az összes kis gyerek eljátsza.


Introvertált emberek általában tipikusan mélyebbek és komplexebbek, nehezebb így létezni, de szerintem mindenképp valami "feljebbbalóak(?)", értsük a nemes értelemben. Ne adj le belőle, még ha nehezebb is.


Az addig oké, hogy nem mész diszkóba és nem iszol, hogy nem szereted a szoknyát a magassarkút és nem sminkelsz. Persze majd erre megkapom, hogy várd meg amíg valaki elfogad úgy ahogy vagy, de én biztos nem lennék együtt egy nővel, aki kick box-ol, mert nővel akarok együtt lenni, a kick box-tól sehogy sem leszel nőies, így egy szép nőhöz a csinos ruha is hozzájár és a sminkelés is alkalmakkor, még ha nem is állandóan fél kiló vakolatot hord magán.


Nem kell sehova sietni, persze sz*r, hidd el tudjuk jól ezt mindannyian, de még mindig ezerte szenvedd a türelem rabigáját, minthogy nem te is egy tucat k**va legyél. A kortársaid között keresgélj, mert ugyanolyan hülye vagy mint ők és pont ezért egy idősebbnek, amennyiben az normális, kis hülye kislány is lennél, amennyiben nem, akkor az illető habár idősebb, igen szerencsétlen lehet.


Biztos lesz valakid, még csak 18 éves vagy könyörgöm, még el sem kezdődött az életed. Türelem.

2018. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

szerintem valamilyen natúr, bőrbarát sminket azért feltehetnél :) hordj csinosabb, csajosabb (de nem kurv.s) ruhákat. Egy kis változtatás a külsődön és másként fogod magadat látni, a fiúk is felfigyelnek majd rád.


ja és a kick-boxot abba ne hagyd!!! járj csak szépen, sokkal magabiztosabb leszel tőle. Hidd el, pár hónap kick-box után már nem fogsz elpirulni :)

2018. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lesz. Semmiről nem maradtál le. A saját korosztályodban hasonló embereket keress, akkor kisebb az esélye hogy kihasználnak.
2018. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Barátod vagy udvarlód? Barátom nekem is van, pedig fiú vagyok.
2018. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz majd valaki, akinek kellesz. De ehhez neked is nyitni kell. Azért vagy zavarban, mert idegen még neked ez a helyzet. Ha sikerülne valakit találni, akkor megszoknád a társaságát, a közelségét, utána már minden rendben lenne.
2018. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon aranyos vagy, ne izgulj lesz. De élni nem lehet úgy ha nem vállalsz kockázatokat. Az teljesen ok, hogy nincs barátod, ha nem hozott neked vonzót az utadba élet. Az a nem jó ha hoz és elmész mellette, kitérsz előle, mert félsz.
2018. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A kételyeid csak gyarapodni fognak. Ugyanis erre valók a fiatal "szerelmek".. Hogy az ember eljátsza a tanulópénzeit, kvázi büntetlenül. Fáj, rossz de sokkal hamarabb túllendül rajta, mint később. Minél idősebb vagy annál jobban fogod rettegni ezeket a dolgokat. Egyrészt mert érettebb vagy, felelősségteljesebb, másrészt mert teljesen ismeretlen és énidegen érzéseket hozhat. Viszont! 18 évesen még semmi sem késő. Sőt, még 22 évesen sem. Nekem rengeteg évfolyamtársam volt még minden téren "szűz" az államvizsgán. Nem jelent semmit. Sőt, most is doktoranduszként tanítok olyan hallgatókat, akik teljesen tapasztalatlanok. Nem nehéz erre rejönni, elég egy két interkatív kérdést belökni és hallgatni a "kiforrott" válaszokat. Majd a komolyságot őrizve kibírni bántó reakció nélkül.

Abban igazad van, hogy a fiúk sokkal éretlenebbek még ennyi idősen mint a lányok. Ez viszont hamararosan változni fog. Illetve, van olyan közeg, van olyan berk ahol "felzárkóznak", hova tovább...

Így teljesen normális, hogy az idősebbek jobban vonzanak. Főleg ilyen több értelemben is "steril" múlttal, mint a tiéd. Van még mit pótolnod, de hát így a nagy kaland!

Mondhatnám, hogy nincs értelme aggódnod, hogy átvernek, megcsalnak.. Viszont ez két emberen múlik. Neked bőven elég beleszólásod van. Nem olyan mint kiskorban egy oltás, hogy muszáj és pont. És fájni fog. Ebben neked is bőven lesz választási lehetőséged. Kezdve a párválasztással, folytatva a szabályok, igények, prezentációk tisztázásával...

Egy szó, mint száz. Ne aggódj, van még bőven időd. Ami késik nem múlik. Egyszer úgyis mindenkit utolér a sorsa.

2018. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szoktál itt olvasgatni??? 30+os pasik sírnak ,hogy nekik se nagyon volt.

Előtted viszont ott van még az élet. 18 évesen még átélheted a félig azokat tini szerelmeket. Volt anno egy 20 éves barátnőm,kissé gyerekes volt.(anyukája kicsit beteg de nagyon munkakerülő,nagypapája gyerekként kezelte )szóval nagyon odafigyeltek rá mintha 16 lenne . Most negatív dolgokat írtam,de pint hogy jó volt melette fiatal lehettem újra olyan tini szerelem volt. Én vittem el először bulizni....

2018. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Na igen. Sok 18éves lány nagyon felnőttnek hiszi magát. Nem kritika akart lenni. Én egy komolyabb iskolába jártam és ott minden lány visszanézve,nagyon erőltette a komoly felnőttet. Mondjuk az iskola olyan volt,hogy ha 18évesen nem volt oktv helyezése valakinek,vagy nem járt 2-3fakultációra,vagy 2nyelvizsgája akkor lenézték.

Aztán egyetemen kicsik lettek,bulik lazulás távol anyucitól 21 évesen gyerekek lettek. Ma már 25 alatt legtöbb ember gyerek még.

2018. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!