Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyukák! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák! Miért vagytok egyedül, mi történt?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Nekem van egy ismerősöm. Most a 3. férjétől vált el éppen. Előtte meg 3 pasitól van már 7 gyereke (nem cigány, eltartja őket, nem nyomorban élnek). Szerintem szimplán alkalmatlan a párkapcsolatra, pontosan úgy, mint a választottjai. Tipikus ilyen szerelmes ösztönlényes kapcsolatok ezek. 3 évig tart a szerelem, utána meg már nem akarnak együtt lenni, amikor már kellene tenni a kapcsolatért, szenvedélyért-kötődésért.

Könnyebb új partner után kajtatni neki... pff... különbözőek vagyunk, mi emberek 🙂

2018. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért váltam el, mert bántotta (szóval) a gyerekeket. Emiatt egyre több volt a vita. Kiderült, hogy a nagyobb aspergeres. Nem tudta feldolgozni, hogy a gyereke "fogyatékos". (135 az IQ-ja.) Erre az volt neki a legjobb megoldás, hogy elköltözött egy gyerektelen csajhoz, miután hónapokig csalt vele.

Sokkal jobb lett nekünk nélküle. Ennek ellenére ez egy két éves epizód az életünkből, ma már van társam.

2018. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért vagyok egyedül mert egy jóképű menő csávóhoz mentem feleségül naívan, előtte volt egy végtelen jólelkű kedvesem akivel 5 évet voltam együtt, már a gyereket terveztük, mikor megcsaltam a fent említett menő farokkal és tehes lettem tőle. Az első 2 év nagyon jó volt, de észrevettem, hogy nem olyan kapcsolatunk, mint régen és észrevettem, hogy idegen telefonszámok vannak a mobilján mikor felhívtam a legjobb barátnőm, Viktoria aki model vette fel a telefont azzal a dumával, hogy megint megszopatsz te kandúr.


Olyan dühös lettem, hogy földhözvágtam a telefonját.



Azóta egyedül vagyok... ez van egy ri bbanc vagyok aki elcseszte élete párját.

2018. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!