Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit takar az, amikor egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar az, amikor egy nő ezt mondja: "Olyan férfit szeretnék magam mellé, aki tud engem kezelni"?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 23:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel bipoláris vagyok, nem nehéz kitalálni, mire gondolok, amikor ezt, vagy valami hasonlót mondok. Nincs túl sok köze a hisztihez meg az énközpontúsághoz, szimplán egy tény, hogy ezt tolerálni maximum egy türelmes, nyugodt, nem sértődékeny természetű ember képes. Kérdés ugye, hogy kinek éri meg belevágni ebbe a kapcsolatba.
2018. okt. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kissé negatív a mondat, de jelentheti azt is hogy egy nagyon érzékeny nőies nő vágyik arra hogy értsék, értékeljék a személyiségét.
2018. okt. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Hogy az élet iskolájában tanult, ahol isten a tanár.


Hogy lehet ő a legártatlanabb angyalod... vagy a legkísértőbb démonod... A barátod... vagy az ellenséged... A szikrázó napsütés, ami beragyogja az életed... vagy a sötét éjszaka amiben örökre elveszel...


Hogy a szívcsakrája mellé keresi a megfelelő aszcendenst.



És persze azt is, hogy olvasta a Coelho összest, és bullshit generátorból diplomázott.

2018. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy elviselhetetlen természete van. Egy igazi főnyeremény ám az ilyen nő :)
2018. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Az én volt nőm is ezt mondta, hogy én nem tudom őt kezelni. Végül is ja, egy egoista p*csa volt. Más sem tudta kezelni persze, csak azt hitte. Egyébként, milyen hülyeség ez a mondat? Akit kezelni kell, az már rég rossz, nehogy már arról szóljón egy kapcsolat, hogy kezeljük a másikat. Nyugodtan tutibiztosra veheted, hogy vagy semmilyen kompromisszumra nem képes és el kell nézned neki mindent, nem korlátozhatod normál keretek között sem semmiben; vagy mindig minden baj lesz és szétrombolja az önbizalmadat a hisztijeivel, dühkitöréseivel.
2018. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha én ezt mondanám, akkor pszichoterapeutát keresnék kedvesemül. szép. :D
2018. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valami mentális zavara.
2018. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok szobanövény tipus. Aki kussol, mindenre bólogat. Van véleményem el is mondom. Aki egyenrangúként tud kezelni, olyan kell, ezt jelenti.
2018. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!