Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, aki 30 felé, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki 30 felé, vagy felette talált normális férfit tartós kapcsolatra/házasságra? Félek, hogy nem találok megfelelőt.

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik, tudom..néhány hónap múlva 27 éves leszek (lány), és teljesen kétségbeestem, hogy le vagyok késve mindenről, párkapcsolat, család, gyerekek.


2 hónapja ért véget a kapcsolatom, amiből azért szálltam ki, mert messze laktunk egymástól, és nem voltak komolyabb tervei az illetőnek, pedig igazán szerettem.

Azóta néha azt érzem, hogy jó nekem egyedül, arra van időm, amire akarom, és nehezen tudnék most az életvitelembe befogadni valakit, elég problémás a családi háttér, és egy új kapcsolat sok időt lekötne megint az egyéb feladataimból, amiket végre elkezdtem. Illetve félek a kudarctól, közel engedni valakit.


Máskor pedig pánikolok, hogy jó lenne, ha valaki szeretne, törődne velem, és előrevetítek konkrét történeteket. pl: megismerek valakit 27 éveen talán, és mi, van, ha annak is vége 2 év múlva, már majdnem 30 vagyok, és akkor onnan megint mennyi idő, mire találok valakit..mint valami szörnyű körforgás


Intelligens embernek tartom magam, külső környezetem is, illetve külsőre vonzónak, dekoratívnak mondanak, mégsincs önbizalmam. Férfiban is hasonlót keresnék, valamint, hogy legyen benne erkölcs,humor, legyenek céljai..szerintem ezek nem nagy elvárások. Baráti társaságban nincs lehetőségem ismerkedni, max a társkereső maradna..


Próbálom ezt a görcsösséget leküzdeni, de valamiért mindig leírom magam, hogy már lekéstem az "életről". Mások azt mondják, hogy engedjem el a témát, és jönni fog, ha kell, csak lehet várni kell rá. Ez bejött valakinek?



2018. okt. 29. 14:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Azért kérdezd meg magadtól: tényleg akarsz most párkapcsolatot, gyereket? Mert szerintem akinek valami igazán fontos, az a célon tartja a szemét, nem a naptárat lesi. Ilyenkor az a legkevésbé fontos, hogy hány évesen "szokás" vagy "gyakori" vagy "illendő" családot alapítani. Ha akarsz, akkor negyvenévesen is akarni fogsz.

Biztos, hogy erősebb a belső szándék, mint a külső elvárások?

2018. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, 5 éves kapcsolatnak viszlát, úristen nekem annyi, 27 vagyok, körülöttem mindenki hú de boldog, hogy belenyúlt a tutiba, én vagyok csak ilyen szerencsétlen, stb. De aztán úgy voltam vele, oké, innentől van kb 3-5 évem találni valami jobb pasit, akinek érdemes is szülni, ha nem jön össze akkor marad a macska farm. Mások is túlélik valahogy. Addig meg helyre rakom végre az életem, valahogy majd csak lesz.


Aztán, miután valamivel nyugodtabban, abszolút csak szexuális célból nekiálltam tinderezni, megismertem a páromat és szerelem volt rögtön. XD azóta is együtt vagyunk.


Szerintem kár bármin görcsölni, az élet majd alakítja, ahogy neki tetszik.

2018. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kicsit közhelyes ez a "csak várni kell". Persze lehet, hogy úgyis össze fog jönni, de természetesen kevesebb az esély rá, mintha próbálkoznál is. A társkeresőkön elég siralmas a helyzet (férfi vagyok, úgyhogy a nőkről beszélek, de szerintem mindkét nemre igaz), a legtöbb ember ott komolytalannak tűnik, de azért érdemes megpróbálni, ha mondjuk 100-ból találsz 10-et, akinek érdekes a profilja, látszik, hogy komoly ember, és 5-nek te is bejössz, akkor abból eggyel van rá esély, hogy a kapcsolat is összejöjjön. :)
2018. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Haha egy falon túli vénlány :) Pontosan azt fogod kapni 30 felett a férfiaktól amit te adnál nekik 30 alatt.
2018. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
A Tinderre gondoltam mar, es van is ismerosom, aki onnan hazasodott, lett parkapcsolata. Persze azert sok a hulye is, idoigenyes, nem tudom, hogy keszen allok e ra, felek, hogy sokaig olyanokat fognek ki, akik megvezetnek. Valoszinuleg nagyobb a kulso nyomas rajtam, hogy riogatnak a korommal, es kifutok az idobol.. Egy kis reszem azert neha vagyik normalis erzesekre, mint a fizikai kontakt, erzelmi kotodes.
2018. okt. 29. 19:39
 16/24 anonim ***** válasza:

jajj ne legyél már ilyen papírpiskóta!


27 éves vagy, nem egy kis hisztis tini, nem egy jajj jajj jajj semmi sem jó típus. Nem csak az internet van.


egyszer kérdeztem már, munkahely barátok rokon....de egyáltalán merre találhat meg téged bárki is? :)

2018. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%
Beszélgettem vele privátban. Full defektes ez a csaj. Okkal nincs, ki tömje.
2018. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Kedvea utolsó! Azért vagyok defektes, mert nem éltem a szexuális ajánlatoddal? Na, ilyenkor megy el a kedvem az ismerkedéstől..kár rád szót pazarolni.


Fővárosban élek, és nem picsogok, csupán érdekelt mások véleménye, akik voltak ilyen helyzetben, és támadta a környezete.


Baráti körben, akiket ismerek, azok párok, munkahelyen szintén idősebbek, és mindenki házasságban, komoly kapcsolatban él. Ezért marad a közhely szórakozóhely, társkereső, hacsak nem szólít le valaki, valahol, ami sokkal hitelesebb lenne :)

2018. okt. 29. 20:41
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van (még nem olvastam a korábbiakat)
2018. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
11%
Nem tettem szexuális ajánlatot. Beszélgetést kezdeményeztem kulturált módon és baxtál érdemben reagálni.
2018. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!