Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért nem tudja belőni a saját szintjét? Közösségi oldalakon olyan nőkkel próbálják felvenni a kapcsolatot, akik külsőleg is sokkal a szintjük felett vannak és láthatóan a képekből anyagilag is.

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 12:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örülj neki, hogy van önbizalmuk. :)
2018. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az a leggusztustalanabb, amikor ismert celebek, modellek, színésznők stb képei alá írogatja az Igénytelen Jóska hogy "kényesztetnélek" és ehhez hasonló értelmi szintet megcsillogtató bókok.

Mondjuk most eszembe jutott egy hasonló gusztustalan dolog, amikor 40-es 50-es férjek osztják meg a bögyös félmeztelen nők képeit valami szellemesnek hitt bókkal...

2018. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%

Nincs realitás érzékük ennyi. Pl én is szeretem a Bugatti-kat viszont tudom h sosem lesz.


Na ők ezt nem tudják.

2018. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%

Nem akartam lesüllyedni a szintedre, de nem bírom az ilyen nagyképűséget, főleg lányoktól undorító.

Én is jól keresek, de facebookom alapján nem lehet megmondani. Nem nagyzolok a pénzzel, élőben sem.

Odajön mondjuk egy lány, nem azt nézem hogy a "szintem alatt" Van-e, hanem hogy nem-e olyan sötét bellül mint te.


Vegyél vissza szépen lassan, mert a szépség elmúlik, a pénz elfogy, és ilyen kevés aggyal nemsokára rosszabbakkal kell ágyba bújnod, mint akik most rádirogatnak.

26f

2018. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
97%

Ezt én sem értem. Nem vagyok egy világszépe nő, de csinosan öltözködöm, sportos vagyok, semmi kifejezetten csúnya nincs rajtam, sőt, mások szerint nagyon szép vagyok (én átlagosnak tartom magam), de olyan pasik írogatnak a Facebookon, hogy sokszor el sem hiszem, hogy ilyen létezik.

A tróger sörhasú, félig fogatlan, félmeztelen pasi az omladozó falú pirosra festett szobából ír nekem, mikor ki van téve, hogy kapcsolatban vagyok. És nem érdekli őket, és tömegével jönnek az üzenetek az Egyéb mappába.


Mondjuk a Gyakori jól reprezentálja ezt: sok habtestű, sikertelen tunya férfi kérdezi, hogy miért nem állnak vele szóba a tökéletes testű, széparcú nők, hiszen ők kedvesek és meg sem vernék őket (ez náluk a plusz, amit nyújtani tudnak, lol).

2018. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%

Ez mindig így lesz sajnos ! Rám szoktak megsértődni mikor mondom hogy a 20-30 közötti még szűz fiúk többsége azért az mert nem adja lejjebb az igényeit ! Olyan lányoknál próbálkoznak akik sokkal jobban néznek ki.


Pl ha a szerencsétlen lúzer túlsúlyos akkor vagy fogyjon le vagy keressen egy szintén ebben a helyzetben levő nőt! Rögtön több lesz az esélye !

2018. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

Az a helyzet, hogy egyfelől tök jogos a kérdező által felvetett jelenség. Rengeteg műveletlen, ostoba, igénytelen ember van az országban/világban, és mivel gyakorlatilag minden mobilról el lehet érni a Facebookot/Instagramot, ezek az embereket rászabadulnak mindenre. Nem csak a férfiak ilyenek, nézzétek meg a Facebookon a hirdetések alatti hozzászólásokat, sokszor nőktől. HIHETETLEN, hogy mennyire végtelenül ostobák az emberek.

Persze a férfi-nő kapcsolatban nyilván az előbbiek a rosszabbak ezen a téren. Olyan mennyiségű üzenettel, hozzászólással, stb. bombázzák a nőket, hogy az néha ijesztő.

Aztán innen jön az érme másik oldala, hogy a rengeteg próbálkozónak hála az "ingerküszöb" a magasban - aki normális, annak is sokkal nehezebb, már-már lehetetlen dolga van.

2018. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
16%
Ja, de az, hogy most egy amúgy normális, ápolt, értelmes srác, aki mondjuk nem egy Cristiano Ronaldo, ír egy korban is hozzáillő csinosabb lánynak, az ne legyen már vétek, lol
2018. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 peca1000 ***** válasza:
81%

Egy próbát mindegyik jó nő megér.


Csak viselni kell a visszautasítást is, és nem felháborodni.

2018. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem vétek írni egy klasszisokkal jobb nőnek, férfinak, csak ne anyázzunk, ha nemet mondanak. Ez nem megy sok embernek.
2018. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!