Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mennyire tudnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire tudnák becsülni a férfiak azokat a nőket, akik nem csak külsőleg néznek ki szépen és jól, hanem belsőleg is nagyon értékesek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyesek nagyon, mások kevésbé.
2017. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Én inkább a belső alapján válogatok, nincs is senkim egy ideje.


F

2017. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl sok ember,így nem túl sok férfi lát tovább a külsőségeknél.Azért akad pár,aki igen.
2017. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Hót természetesnek veszik ezt is egy idő után és ugyanúgy megcsalják őket is,mintha 20 kilót híztak volna a terhesség alatt,akárhogy is tartják magukat.Tudok erre példát a környezetemből,nem egyet.
2017. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Én még belsőleg nagyon értékes nővel nem találkoztam, és nem is hiszem hogy van. Ha akad is, nagyon kevés ilyen nő lehet, így aztán inkább külső alapján válogatok...
2017. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszabb ***** válasza:
4%
#5: Erről van szó. Aranykeretbe foglalandó.
2017. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Kár, hogy nagyon sok nő csak hiszi magáról, hogy ő ilyen, aztán meg segget csinál a szájából. Sajnos csak nagyon kevés olyan nőbe botlottam bele, aki pl. őszinte, korrekt, értelmes, és érzelmileg sem hulla.
2017. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is inkább belső alapján válogatok, és még soha nem volt senkim.
2017. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem becsulik meg egyaltalan, inkabb tokreteszik oket , utana pedig eldobjak, mint a koszos rongyokat.

Nem erdemes a belso ertekekre idot forditani. Legyen egyszeruen csak jo tested , fekudj le veluk parszor egy heten es ne nyilj meg nekik, tartsd a tavolsagot.

2017. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon tudnám becsülni. Az Isten áldja meg az ilyen nőket.
2017. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!