Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan van ez a fajta női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van ez a fajta női gondolkodás különböző szimpátiák alapján?

Figyelt kérdés

Amikor szimpatikus vagyok neki:


Ha valahol félek, akkor azt mondja "milyen megfontolt és okos, nem áll le hülyékkel verekedni!"


Amikor megvertem valakit, "kemény vagy jól helybenhagytad!"


Amikor taszító vagyok neki:


Betoji alak a fenti elsőre, a másodikra "agresszív barom állat"!


Ez hogyan van?



2018. okt. 30. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Na ez az a kérdés ami alapján joggal feltételezi az ember, hogy a kérdezőnek még az életben nem volt dolga nővel.


Bocs.

2018. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és mindezt ugyanaz a nő mondta?
2018. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az összes.
2018. okt. 30. 16:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazan? Te az osszes novel beszeltel a vilagon. A kis mazlista. Elarulhatnad a titkodat, hogyan csinalod?
2018. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy több KÜLÖNBÖZŐ nő? Csak ők számodra egy homogén massza?
2018. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Mi a kerdes?


Ez nem noi logika, emberi logika.


Te ha latsz egy ronda not hisztizni, parancsolgatni, azt fogod gondolni-micsoda banya, biztos nem kezelgeti senki stb.

Ha egy csinos no hisztizik- oh jaj bocs, csinos nok -eszre se fogod venni, hogy parancsolgat, mert azon fog jarni az agyad, hogy mikor tudod kezelesbe venni.


Get a life!!

2018. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Szóval akkor az összes nőnek egyszerre taszító és vonzó is vagy? Ez hogy működik? :D
2018. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7


Olvasd el mégegyszer a kérdést!

2018. okt. 30. 17:18
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Várj, segítek, hogy megértsd a válaszokat. Van olyan nő aki nem kultiválja az erőszakot, van aki igen. Nyilván a véleményét első körben ez határozza meg. És mivel nem ugyanaz a nő gondolkodik kétféleképpen, felesleges ezt logikátlanságnak nevezni, mert két különböző ember véleményét mosod össze.


És még valami. Én küzdősportolok. Pontosan tudom, hogy van olyan szituáció amikor elfutnék és van olyan, amikor nem. Én ugyanaz az ember vagyok, és ugyanaz az ember vélekedhet rólam úgy hogy bátor is vagyok és megfontolt is mert tudom, mikor minek van helye és ideje.

Ha feleslegesen verekednél, kérkedésből,akkor lennél nekem agresszív állat és ha nem állnál ki 10 ember ellen, akkor tartanálak megfontoltnak.Érted a különbséget?

2018. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem női gondolkodás, hanem általános emberi gondolkodás, hogy akit szeretünk, kedvelünk annak jobban elnézzük a hibáit, és az esetleg másokon idegesítő tulajdonságokat rajta kedvesnek találjuk.


Másrészt kétlem, hogy te több száz nőnél egyszer verekedtél, egyszer nem.

Valamint az is lehet, hogy amíg kedveltek, addig azt mondták, amit te hallani szerettél volna.

2018. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!