Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatban ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taushi kérdése:

Párkapcsolatban ez mennyire minősül távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Már jó párszor olvastam, hogy pestiek, csak pestiekkel szeretnek ismerkedni és pl. társkeresőn simán lehet szűrni városra ugyebár..


Én pedig olyan helyzetben vagyok, Pestre ingázok minden hétköznap munka miatt, az egyik szomszéd megye megyeszékhelyéről.

Ha én netes társkeresőn városnak azt jelölöm ahol lakom, vagy pestet melyik lenne jobb?

Én részemről nyilván mindegy hol találom meg a párom, volt akivel pl együtt ingáztunk, de eléggé úgy érzem, hogy bár a helyzet adott lenne, hogy mondjuk egy pesten élő lánnyal összejöjjek és simán minden nap láthatnánk egymást meg minden, hogy ez elég kizáró tényező részükről, mert esetleg távkapcsolatnak tűnhet.


25F


2017. jan. 6. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki mind a két lehetőséget...

Először reggelj mondjuk Budapesttel, aztán ha ismerkedésre kerül a sor, úgy is tisztázódni fog, h hol laksz és mi közöd van pesthez...és az is ki fog derülni, hogy hogyan áll ehhez a lány.

Ebben az esetben azért lehet fogsz kapni olyan kérdést, hogy "szeretnél -e valamikor ideköltözni?" A válaszra készülj azért fel...:)


Aztán ha nem kajálják annyira ezt a csajok, reggel a saját városoddal...:)

2017. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teszek egy próbát akkor.


Mondjuk a kérdésre nyilván számítottam. De ahogy így említetted, elgondolkodtam, hogy akár az is lehet probléma, hogy nem igazán szeretnék felköltözni később se, mert itt már kialakult az életem eléggé.


Egy-két alkalommal lehet ez volt a pont, ahol nem lettem szimpatikus a beszélgetések során. :/

2017. jan. 6. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!