Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtobb lanynak miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtobb lanynak miert nem jonnek be a vekony szemuveges ferfiak? Es mit kellenne tennem?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy vekony vagyok szemuveges es nagyon nem ferfias. Szerintem keves bennem a tesztoszteron mert tenyleg nagyon kisfius vagyok. Meg azoknak a ferfiaknak is sokkal jobb akik bar vekonyak de van bennuk valami ferfiasag. Meg sose tetszettem senkinek eselyt se adnak. Tarskeresokon barkivel szivesen ismerkednek de nem akarnak. Mi a megoldas szerintetek?
2018. okt. 30. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyen fiúk az ideáljaim. Persze a szemüveg csak bonúsz, mivel én is szemüveges lány vagyok. Viszont az ilyen srácok általában észre se vesznek vagy rám se néznek. Múltkor is egy ilyen srác jött szembe velem én meg próbáltam keresni tekintetét erre szándékosan félre nézett -.-"
2018. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem nagyon bejönnek a visszafogottabb lànyok. Nem tudnék mit kezdeni egy olyan lànyal aki folyton bulizik meg iszik csavarog és a vàsàrlàs az élete. Meg hisztizik mindenen.
2018. okt. 31. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!