Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire lúzer lennék? Nincs kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire lúzer lennék? Nincs kiút?

Figyelt kérdés

Most 26 éves vagyok, nagyon későn érő típus. 20-22 éves koromig nagyon gázul néztem ki. 173 cm vagyok, régen voltam vagy 55 kg, most vagyok 68-70. Jobban öltözöködök, szakáll minden okés.

Viszont kimondom ugyanolyan ba***sz vagyok. Ez van.


Az életben nem, csak a csajozásban. Egy elég jó munkahelyen dolgozok, ahol van hogy nagy a hajtás, de elég nagy a respectje. Pénzügyi szféra, csak vállalkozókkal cégekkel dolgozunk. Sportolok, focizok, nem is vagyok béna benne, elvileg ez is bejön a csajoknak.


Eddig is gondoltam már rá, hogy valami nagy gáz van velem. De volt pár hete egy esti nevezzük bulinak. Ahol volt egy nagyobb társaság, és ott volt egy barátom sok csaj és sok csávó. Bepróbálkoztam egy csajnál az offolt, én meg beszóltam neki. Majd mi csávók külön beszéltünk erről hogy mégis mi a baj? És mondta az egyik gyerek (ő egyedül nem volt szingli ott), hogy nem érti hogy miért nincs csajom, sokkal jobban nézek ki mint ő, nagyon nyitott vagyok, egy idegen társaságban is, jó fej is, meg humoros. Az volt negativum, hogy talán mindent őszintén és nyiltan mondok ki.


Fent vagyok társkeresőkön, sok egyezésem van, randiig mégsem jutok el. Sajnos ha csúnya a nő akkor alapból azt mondom vagy szex vagy semmi, ha semmi akkor kiverem. Többet nem ér. Ha jó csaj akkor meg fűzöm egy ideig, aztán abbamarad a sztori, biztos degenerált vagyok vagy mit tudom én.

Viszont a munkában meg hogy hogy nem? Nagyon "nagy" emberekkel is beszélek sokszor és nincs rám panasz, kaptam is már jó dicséreteket hogy milyen jól tájékoztatom az ügyfeleket, nagyon érthetően és kedvesen beszélek. A magán életben meg egy nulla vagyok.

Viszont ez sem igaz, mert van egy jó baráti társaságom, és nagyon bírnak, könnyen beilleszkedek, mondjuk a foci sokszor közös téma, na meg a hülyülés. Nőkkel lehet nincs így, haver mondta hogy én egyből dugni akarok, ami nem igaz, csak mit beszéljek egy nővel nyilván azt hozom fel, mert az közös érdeklődési kör. Most ha csak így ülünk, vagy messengeren is egyből kifogy a téma.

Szerintem nem alakult ki bennem ez a "csajozás".

Amikor volt nőm, mindig a csaj nézett ki engem magának. Nem az hogy nyitni nem tudok, hanem tovább vinni a dolgot.



2018. nov. 1. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján az lenne a kiút, ha a nők személyisége érdekelne, és nem úgy állsz hozzá hogy az egyetlen közös témátok a szex lehet. Ne haragudj, de kiábrándító, amikor valaki nem lát tovább a farkánál és azt hiszi hogy a nő csak egy dugható lyuk mindenféle érdeklődés vagy személyiség nélkül.
2018. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 he84 ***** válasza:
100%
Hát az lehet a gond, ahogy hozzáállsz a nőkhöz. Már ebből az irományodból is látszik, hogy inkább csak felszedni akarod őket csak szexre. Az más, ha te ezt nem így látod, de ettől még így van, mert láthatóan így állsz hozzá. Például ez a "vagy szex vagy semmi" is erős utalás erre. Nekünk legtöbb nőknek ez nem jön be, még pluszba taszító is lehet. A munkaügyben és egyéb területeken meg nyilván azért nincs giondod, mert ott nem szexre, nem nőre hajtasz ilyen téren. Szóval ezen a hozzáállásodon kéne változtatnod és legalább egy laza kapcsolatot kialakítanod, ami hasonló a barátság extrákkal viszonyhoz. Persze csak akkor, ha valóban szeretnél jó barátja lenni az adott nőnek és nem csakis szexet. Ám nem jön be ez se minden nőnek, csak hogy tudd. Ha őszinte vagy, az nem baj, én is az vagyok. Aki nem bírja az őszinteséget, az némiképp gyenge, már elnézést. Az meg fura és szomorú, ha nincs más közös témád egy nővel se a szexen kívül. Na ez is egy jel arra, hogy te csakis szexet akarsz. Nehezen hiszem, hogy nincs semmi hobbid, vagy egyéb érdeklődési köröd. Hogyha nálad főleg, vagy csak a szex a téma, akkor unalmas és taszító lesz.
2018. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 he84 ***** válasza:
92%
És az előttem szóló válaszolónak igaza van! Nem vagyunk mi szextárgyak, hanem ugyanúgy érző emberek!
2018. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a legkézenfekvőbb magyarázat, hogy egyből a dugásról akarsz beszélni.
2018. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én meg pont nyitni nem tudok, de tovább vinni már simán, csak a kezdő lökés hiányzik. A baj az lehet, hogy benned van ez a görcs, azért is szóltál be az offolós csajnak. Nem kell így mellre szívni egy visszautasítást, persze tudom milyen szar. Engem is nem egyszer offoltak, főleg neten, de élőben is, pedig hozzád hasonlóan jól kommunikálok, de ahhoz nincs kedvem, hogy alig szólalok meg, már fel vagyok címkézve meg végig analizálva a nő által, tehát manapság nagyon teljesítmény központú lett a csajozás is, magyarul ha 2 perc alatt nem virítasz szóban valami lehengerlőt, esélytelen leszel. Nincs türelem megismerni mélyebben a másikat, esélyt adni. Sokan ránézésre eldöntik, hogy nem, holott lehet, hogy ha megismerne, nem kattanna le rólad. Csak keresnek valami kifogást a hajadban, arcodban, öltözködésedben, megjelenésedben és már bukta is.


Nincs ilyen, hogy csajozás folyamata, ezt nem lehet megtanulni, mert ami egyik nőnek bejön, a másik allergiás rá.


Egy tuti tipp: ne beszélj a szexről első talin, még másodikon se, mert kiéhezettnek fogsz tűnni. Legyél kicsit rejtélyes, visszafogott a témában, ha kérdeznek is, mondd, hogy vannak fantáziáid, ötleted, vágyaid, de csak az arra érdemest avatod be. Egy kaján mosolyt tolhatsz mellé. De magadtól ne hozd fel a szexet. Dumálj velük haverkent, ha érdekled, mint férfi, valahogy eléri, hogy randira hívd.

2018. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 ha tényleg megismerni akarná a nőket akkor pl barátkozna velük először. Nekem is és több ismerősömnek is baráti társaságból lett párja, ahol van idő és alkalom mindenféle máz és cicoma nélkül megismerni a másikat.
2018. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert valaki offol még nem kell beszólni neki. Szerintem a modoroddal van a baj.
2018. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Volt olyan csaj aki irogatott nekem, de egyértelműen mondta, hogy nem akar csávót, meg nem akar ismerkedni. Kérdezem én miért nem? Mondom ha egy sokkal jobb csávó jönne akkor sem akarnál? Azt mondja nem.

Na ilyenkor húzom fel magam. Mert a nőknek szexelni kell vagy így vagy úgy, de mindenkinek megvan erre az embere. Nagyon álszent aki azt gondolja nincs.

Szóval ilyenkor mondom én hogy kamuzik.

Ebből jön a vita. Mindegy ha offos vagyok akkor utáljon meg, nem muszáj jóban lenni senkivel.

2018. nov. 1. 20:05
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetlen egy nő akivel te beszéltél. Nem akart többet akkor nem akart, nyíltan megmondta, innentől fogva nem értem miért akadtál ki. És ismétlem, ez egy nő volt. Attól még sokan vannak, akik kapcsolat nélkül nem szexelnek.
2018. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én baromira arrogánsnak tartalak, kérdező. A magadfajtákat széles ívben kerülöm. Persze ez csak az én véleményem. De mivel nő vagyok, talán nyom valamit a latban.
2018. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!