Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lúzer vagyok, van kiút?

Lúzer vagyok, van kiút?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikortól számít valaki lúzernek 25 évesen?? Szóval nekem nincsenek barátaim a szerelmem elhagyott, még szűz vagyok, megbüntettek a BKV-n.Nincs állásom, se diplomám se.Folytassam? a szüleimmel élek.Van úgy, hogy undorodok magamtól, az apámra emlékeztetem magam aki egy elviselhetetlen egyedül élte le az életét. Lehet én is arra sorsra jutok, hogy egyedül éljek örökké. nem tudom elképzelni, hogy valaha egy fiú megfogja a kezem, pedig szeretném. Szerintetek mit csináljak, legyek öngyilkos?

2018. jan. 28. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél öngyilkos! Az életed bármikor jóra fordulhat. Diploma nélkül is lehet állásod, közben pedig ha szeretnéd tanulhatsz még. Nem vagy még idős, hogy ne tudnád gyökeresen megváltoztatni az életed. Hidd el még sok jó vár rád
2018. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Már Te is ezzel az öngyilkossággal dobálozól? Miért jó ez Neked?

Ezzel most sok ember ellenszenvét kivívtad, a másik fele, meg csak az ilyenkor szokásos ömlengest fogja írni, hol ott ugyanúgy ök is telibe xarnak téged.....

2018. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
2# neked mi a bajod? Nem muszáj ám minden kérdésre válaszolni!
2018. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne legyél öngyilkos. Találj ki magadnak célokat, aztán tegyél meg mindent, hogy valóra váltsd. Realista vagyok, nem ígérem, hogy sikerülni fog minden, de legalább megpróbáltad. " Az egyetlen kudarc a feladás."
2018. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Számomra nincs. Célom nincs, barátaim nincsenek, bámibe fogok, sikertelenség lesz a vége. Ismerkedni próbálok, de a neten valamiért taszítom az embereket. 27/F
2018. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 kérdezőnek hasznos volt a válaszod, köszi. Kerdező ezzel ki lett segítve.
2018. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. jan. 28. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
25 évesen még nagyon fiatal vagy,minden előtted áll! Nem tudsz elutazni egy időre külföldre pl. dolgozni? Lehet, hogy változásra van szükséged. Nekem is akkor változott meg az életem, mikor egy évre kijutottam.
2018. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne legyél, inkább írj, én is ilyen vagyok
2018. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne legyél öngyilkos. A környezetváltozás jót tenne neked, szerezz munkahelyet.
2018. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!