Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha introvertált nőként introve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha introvertált nőként introvertált, visszafogott pasikhoz vonzódom, miért a neurotikusok és passzív agresszív alakok találnak be?

Figyelt kérdés

Szerintem introvertált=nem akar a társaság középpontjában lenni, kevés, de minőségi kapcsolat kell neki. Vannak barátai, hobbija, tervei.

Mégis akik betalálnak: nulla szociális élet, zéró terv, hobbi=fortnite vagy wow. Ha szólok hogy bocs,nem egymást keressük, akkor meg jön a passzív agresszió meg a sértődés.



2018. nov. 2. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező mi ezt mégis honnan a francból tudjuk? :D

Visszautasítás utáni viselkedés amúgy tipikus, van aki jobban kezeli ezt van aki pedig rosszul, úgy ahogy ezt te is tapasztalod! Ne csodálkozz egyébként hogy 20 - on éves, számítógépen, okostelefonon nevelkedett fiatalok nem tudják merre tartanak az életben...

Simán írnék privit, mert jól gondolkozol, magam is introvertált vagyok és ilyen nőt szívesen megismernék, de mivel sejtem hogy te huszon éves vagy én pedig 30 felett, ezért nem teszem.

Nem egyszerű megtalálni a párunk az tuti. Introvertáltként még nehezebb.

Próbálj te kezdeményezni ha tettszik valaki, hátha úgy jobb lesz.

2018. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Az introvertáltat gyakran keverik a lúzerrel, főleg a férfiaknál, mivel elsőre nem tudsz különbséget tenni köztük. Az introvertáltnak ugyanúgy vannak hobbijai, van normális élete, van egy viszonylag szűk szociális hálója, ami számára bőven elég. Ebből viszont külsősként semmit sem látsz, mivel nem lóg folyamatosan a közösségi oldalakon (esetleg fent sincs), nem jár olyan helyekre, ahol sok ember fordul meg és nem reklámozza magát.
2018. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Társkeresőn is próbálkoztam, de volt, hogy a barátaim próbáltak összehozni egy sráccal, mert hogy ő is olyan visszahúzódó. (Ő mondjuk nem kockult hanem nem volt semmi hobbija :) )

21 múltam ha ez számít a kérdésben, nekem vannak terveim, vágyaim, hobbim, és attól, hogy nem akarok egy húszfős baráti társaság közepén karaokézni, még vannak barátaim. Szerintem ennyit a másik féltől is elvárhatok. És igaz, úgy tűnik, összekeverik a szorongásost az introvertálttal.

(Köszönöm a megkereséseket, de épp kilátásban van egy randi, nem szeretnék most itt ismerkedni. :) Aki meg a farkáról küldött képet, ne csodálkozzon, ha tiltom a fenébe... )

A fortnite meg jó, de egyedüli elfoglaltságnak kevés :D

2018. nov. 2. 17:27
 14/15 anonim ***** válasza:

Bizonyos idő és ismerettség után ütközik ki a passzív-agresszív, sértődős, követelőző manipulatív viselkedés.

Ezek az emberek az introvertáltságukat hozzák fel magyarázatnak arra, hogy 0 a szociális életük, se céljuk, se eredményeik, de ennek semmi köze az introvertáltsághoz.

Viszont könnyű ráfogni.

2018. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazából ilyen barátnőt szeretnék mint te. Van egy pár,egyke túlkényeztetett túl óvott fiú,kevés baráttal kis falusi lány messze a szülő falujától. Kb ők az az álompár amire te is vágysz. 2-3 barát a srácnak/lánynak 1-2barátnő. Inkább beszélgetős programok mint nagy bulizások. 10+eve járnak 3 éve házasok.
2018. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!