Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Költöztetek már vissza Budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költöztetek már vissza Budapestről vidékre egyedülállóként? Megbántátok? Párkeresés vidéken, északi megyeszékhelyen?

Figyelt kérdés

Körülbelül négy éve lakom Budapesten, egy vidéki, északi megyeszékhelyről költöztem fel. Most alkalmam volt eltölteni több napot a hosszú hétvégék alatt vidéken.

Nagyságrendekkel boldogabban és jobban érzem magam vidéken, mint Budapesten. Úgy érzem, a vidéki lét az én igazi tempóm.


Bármilyen sportot űzök, pl. elmegyek futni a Bükkbe, úgy érzem, hogy "itthon" futok, ez az én helyem, és még az erdő illata is más.

Ugyanezt a Budai-hegységben nem érzem, pedig szeretem, és sokadjára járom be ugyanazt az utat.


Amikor felköltöztem, egy számomra fontos párkapcsolat miatt mentem fel, viszont ez pár hónapja véget ért.

Ez a párkapcsolat, és a jobb munkalehetőségek tartottak összességében Budapesten.


Mióta véget ért a kapcsolatom, azóta nem találom a helyemet, pedig a szuper munkahelyem megmaradt, de ez nem tesz boldoggá, hiába keresek ~500 nettót havonta.

A pénz nem minden, régen 150.000 Forintot kereső vidékiként többnek, lelkileg gazdagabbnak, és szerethetőbbnek éreztem magam.


Abszolút realistaként már erős fenntartásokkal kezelem a párkeresést, mert benne vagyok a korban (35), szép sem vagyok, de legalább alacsonyként élem az életem. :)

Emiatt csak molettebb lányokkal jött volna össze bármi is, de ők sajnos nem az eseteim, nem láttam értelmét egy ilyen kapcsolatba belekezdeni.


Tértetek már vissza Budapestről vidékre? Megbántátok? Milyen párkeresési lehetőségek fogadtak?


Azoknak a tapasztalatira most nem lennék kíváncsi, akik nem tették meg ezt a visszalépést. :) A hátrányokkal tisztában vagyok én is, felesleges leírnotok.


Én arra vagyok kíváncsi, hogy visszatérőként visszatért-e belétek újra a "vidéki boldogság", vagy pár hét után elillant?


2018. nov. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló Kérdező! Ffi vagyok én is, de olvastam a kérdésedet,válaszolok is rá, ha nem gond.:)

Ha vidéken érzed magadat jól,boldognak és teljesnek akkor szerintem menj vissza. Ha megteheted,akkor cselekedd meg, otthon is talpon fogsz maradni,és biztos van még korodbeli független nő a telepuleseden,vagy annak környékén. 37/f

2018. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 voltam, amikor Pestre költöztem, 19 évesen haza is jöttem. Itt találtam párt még abban az évben, azóta is együtt vagyunk. Nekem ez az otthonom, szeretem a békét, a csendet. Az agyamra ment a sok ember, egyszerűen nem bírtam. 27/N
2018. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ha már bükk környéke, akkor Eger vagy Miskolc :)

Én is onnan vagyok, igaz nem Budapestre hanem külföldre költöztem. Tervezem hazaköltözni, mivel szeretek otthon lenni, szeretem a környéket, az embereket. Hiába keresek 6x annyit kint, mégis több okból kifolyólag húz haza a szívem. Nem minden a pénz, boldog legyen az ember az fontosabb. Párt sem hiszem hogy lehetetlen lenne találnom majd otthon ha hazaköltözök.

F35

2018. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a biztató válaszokat!


Úgy gondolom, hogy megpróbálok még gyűjtögetni egy kicsit, hogy legalább egy kisebb házat meg tudjak venni.

Ha visszatérek, legalább saját otthonom lesz.

2018. nov. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!