Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt valaki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stimech kérdése:

Van itt valaki rajtam kívül aki egykori hétvégi házban él egyedülállóként egy szőlőhegyen? 30/f

Figyelt kérdés
Korábban sokáig lakott területen éltem, hol falun hol városban, s középvezetőként dolgoztam több sikeres kisebb és nagyobb cégnél, de elegem lett ebből az egész társadalmi,gazdasági és politikai berendezkedésből, ami 27 év alatt szinte ellehetetlenített mindent ami emberi érték, ami közösségi. Csak a pénz, az anyagi javak hajszolásába kergeti szerencsétlen embertársainkat. Nem tudtam tovább úgy élni mint eddig, egy olyan rendszerben ahol éjt nappallá téve csak dolgozol, minél több hitelbe kényszerülsz hogy még többet fogyaszthass, aztán mire rájössz hogy nem is éltél, már túl késő hiszen reumás vénember vagy, sőt talán még az utcára is kerülsz mint egyre több fizetésképtelenné vált kilakoltatott újkori pária... Lassan 3 hónapja hogy 2 év előkészület után felszámoltam egy megyeszékhelyen mindent ami oda köt, s több egykori hobbitelket vásároltam föl egy Borsod megyei szőlőhegyen kis házakkal, melyek egyikében alakítottam ki lakó és vendégszobáim s fürdőszobám, másikban pedig ebédlőm s konyhám van. Több mint 3 ezer négyzetméter földemen gazdálkodom mint őstermelő, (szőlő, gyümölcsös, veteményes) és saját kézműves boraimat illetve gyümölcs és törköly pálinkáimat palackozom eladásra. Emellett elcserélem más jellegű termény feleslegemet, vagy pénzé teszem, s természetesen egyre több mindent megtermelek magamnak boltban költekezés helyett. Egyesek még saját családomban is megvetéssel, gúnyolódással fogadták gyökeres életmód váltásomat, remetének, hegylakónak csúfolnak a hátam mögött, s állandóan azzal szekálnak hogy egyedül fogok itt kinn megvénülni mert manapság ugyan egy nőt sem találok aki megmaradna egy olyan férfi mellett aki így, ilyen külön utas kissé puritán életvitelben akar családot alapítani.

#bor #ház #szőlő #nyaraló #feleség #Szőlőhegy #víkend ház #vikkend ház
2017. jún. 30. 19:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Villany, víz van? Netet miből fizetés?

3000 nm lószaft, már bocsi. Nekem 4000 nm a kert, az terem meg benne, ami egy családnak elég. Abból megélni nem lehet.

Ekkora szőlős se ad annyi bort, hogy palackozni érdemes lenne, ha csak nem palackozásnak hívod, hogy kiöntögeted pet palackba.

Család? OK. Biztos van helyben gyerekorvos, védőnő, óvoda, általános iskola, patika, közért (emberi árakkal), jó tömegközlekedés. Ha nincs, akkor oda gyereket felelősségteljes ember nem vállal.


Egyébként más gond nincs.

2017. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ezt fogom csinálni tanyán 3 hektáron. Az számít ? :D

(A felszámolási szakaszban vagyok éppen.)

30/f

2017. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

Jó volt olvasni, hogy nem csak én érzek így. Komolyan irigyellek. Az a szomorú, hogy az ilyen meglátású emberekből van kevesebb. Ha lenne ehhez tőkém és szakértelmem, én is meglépném. Arany életed lehet.

Az viszont lehet, hogy reális félelem, hogy nehéz így nőt találni. Sajnos őket sokkal jobban elbűvölte ez a mai, képmutató világ. Egyszerűen nem látnak így a dolgok mögé. Fogalmuk sincs, hogy milyen üres az életük.

2017. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Villanyom, s vizem is van, ez a kis mobil net meg itt is jól szolgál. :) Ami a palackozást illeti, megérni megéri, mivel csak annyit palackozok ki ami az állandó megrendelők számára szükséges. 2 éve már művelem a szőlőt mióta megvan az első telek, eleinte csak kijártam rövidebb hosszabb időkre. 500 palackot adok el idén is 250 db hárslevelű, és 250 db medina elosztásban. Nem pet palack, ugyanúgy mint ahogy a hipermarketben kinéz, dugózom azt a 7,5 l-es palackot és fóliakapszulázok, majd címkézek. db-ját 1200 Ft-ért adom. De ha valaki hoz magával műanyag flakont 500 Ft-ért mérem literét... Pálinka még nagyon nem bír nagy piaccal, de reménykedem... Infrastruktúrám sem rossz, közvilágítás, és aszfaltozott úthálózat van a hegyen, telkem bejáratánál megáll napi 4 busz melyekkel eljutni 3 km távolságra a legközelebbi városba, és 1,5 km-re a legközelebbi falucskába is. 3 hektáros kollégának pedig sok sikert kívánok harcában egy emberhez méltóbb élethez! :)
2017. jún. 30. 20:25
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez bejön nőként. De az első válaszadó hozzászólásával is egyetértek.
2017. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Van.
2017. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akinek ez nőként "bejön" bátorkodom privát üzenetet írni. :)
2017. jún. 30. 20:47
 8/24 anonim ***** válasza:

Köszi, majd meglátjuk mi lesz. Az nekem is tiszta sor, hogy pártalálás ebből nem nagyon lesz, max ha már kész a tanya. Mindenki hajlamos kőkorszakra asszociálni, pedig lesz napelem, víz, császárfa tüzelőnek meg bevétel kajából/páleszból :D. A 3000M^2 tényleg nem sok, ha már lesz család is. Majd bővíts, neked is minden jót. :)

30/f

2017. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Érdekes, itt pont a pálinka a biznisz.

Törölypálinkát csinálsz? Praktikus.


A nőket nem megfertőzte a világ meg mittudomém, csak nem mindegy, hogy amikor a gyereknek lázgörcse van, akkor öt perc, vagy ötven perc, amíg kiér az ügyelet.

A legtöbb nőnek van állása. Az sem hátrány, ha továbbra is be tud járni dolgozni. Akkor is, ha este esett, vagy havazott.

Akinek meg hasonló a felfogása, azzal hogy dobjátok össze, ami van? Te adod el a telked? Vagy a csaj a sajátját?

Pl. én erről a telekről semmi pénzért nem mondok le, senki kedvéért.

Van normális infrastruktúra, van élet, össze tudunk járni a szomszédokkal (mivel vannak). Nem vagyunk elzárva.

De nincs forgalom, kosz és szemét, vannak állataink, lát a gyerek nyulat, kecskét, lovat, tehenet, szamarat. Sőt őzeket, szarvasokat, rókát, borzot, stb.

Nem kell átesni egyből a ló túloldalára, hogy amiben van Bluetooth, az az ördög műve.

2017. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem nőként mindig tetszettek az ilyen helyzetek és irigyeltem azokat akik ezt meg merték lépni. Azonban gyerekkel már nem is álmodozom ilyenről. Fiatalon még benne lettem volna. Szerintem fogsz találni hasonló gondolkodású fiatal nőt, csak nem lesz egyszerű. De hát mi egyszerű a mai világban?
2017. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!