Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha látnátok egy fiún,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha látnátok egy fiún, hogy bátortalan megtennétek az első lépést?

Figyelt kérdés

Látjátok rajta, hogy nagyon zavarban van a közeledtekben, nem igazán mert ilyenkor megszólalni, ha egymásra néztek akkor gyorsan elkapja a tekintetét és

inkább a földet bámulja.


Lányok megteszitek az első lépést, hogy utána egy kicsit bátrabb legyen vagy inkább amiért félénk inkább nem is foglalkoztok vele?



2018. máj. 26. 20:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
50%
Ennyire ne legyen már gyáva. Az oké, hogy nem ront ajtóstul a házba, de mit kezdjek olyannal, aki konkrétan fél tőlem?
2018. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
71%
Volt hogy próbáltam, de túl félénk volt a srác még utána is úgyhogy hagytam a fenébe. Alig mert válaszolni vagy egyáltalán a szemembe nézni, tiszta vörös volt annyira zavarban volt. Végig bámult előtte úgyhogy gondoltam bejövök neki, de mikor beszélgetni próbáltam meg olyan volt mintha zavarná a jelenlétem és inkább azt várná hogy lekopjak. Ezek után inkább olyannal kezdek aki legalább meg mer szólítani.
2018. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
89%

Ha kell megteszem az első lépést.


Viszont ha a folytatás is nehezen megy, akkor elválnak útjaink.

2018. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 A kérdező kommentje:
Akkor ezen a téren esélytelen vagyok.
2018. máj. 26. 20:58
 5/107 anonim ***** válasza:
60%
#4: szerencsére az életben a nők sokkal türelmesebbek, mint a GYK-n ;) aki nem ilyen, azokat fújja ide össze a szél...
2018. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 A kérdező kommentje:
Viszont amit leírtam még egy kicsit annál is rosszabb vagyok. Mert nem elég az, hogy bátortalan vagyok de nem is hiszem el, hogy Én valakinek szimpatikus legyek.
2018. máj. 26. 21:07
 7/107 anonim ***** válasza:
81%
Forever alone
2018. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem gyávaság! Itt arról van szó, hogy te nem vagy képes első körben egyszerűen csak emberként tekinteni a nőkre. Próbálj úgy viszonyulni hozzájuk, mint bármelyik másik emberhez. Gondolj arra, hogy ők is esznek, isznak, pisilnek, kakilnak (bizony!), ugyanúgy, ahogy te. Nekik is vannak örömeik, félelmeik, vágyaik, terveik, ugyanúgy, ahogy neked. Beszélgess velük, ismerd meg őket. Tudod, hogy a legtöbb szép nő mit utál a legjobban a férfiakban? Hogy képtelenek meglátni benne a szépség mögött az embert! Próbálj emberként viszonyulni a nőkhöz, és már az első és legnagyobb lépést meg is tetted feléjük.
2018. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 A kérdező kommentje:
Vannak olyan dolog amiket Te is felsoroltál és ezek miatt undorodom valamilyen szinten a lányoktól.
2018. máj. 26. 21:35
 10/107 anonim ***** válasza:
76%

Balázs... Már megint Te?


Neked a lányok se szimpatikusak, kezdjük ott. Utálod őket.


Irány a pszichiátria, ott a helyed.


A többi válaszolónak elmondanám, a kérdező komoly mentális problémákkal küzd, szakemberre lenne szüksége sürgősen.

Minden nap felteszi ezt a kérdést.

Hiába válaszolunk, csak tiltakozni fog.

2018. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!