Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 évesen van értelme várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen van értelme várni az első szexel? L

Figyelt kérdés
Mmármint érdemes azt mondani, hogy na majd csak párkapcsoltaban és olyannal akibe szerelmes vagyok. Sosem voltam még szerelmes, és nem is hiszem, hogy mostanában leszek :D szerintetek,jobb mindig nemet mondani es varni orokre?

2018. nov. 1. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát ezt a saját prioritásod dönti el. Én vártam annak idején,de számomra ez nem volt kérdés. Ismertem olyanokat,akik viszont úgy voltak vele,hogy túl akartak lenni rajta. Nem tudom megbánták-e. Én biztosan jól döntöttem.
2018. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Maszturbálj, ennyi. Én vártam, 23 évesen ismertem meg páromat, én vele veszítettem el, szerelemből. 5 és fél éve együtt vagyunk.


Egyébként ezt neked kell eldönteni, nehogy már a mi válaszaink legyenek már ilyenben a meghatározóak. Komolyan, irigylem a mai tizenéveseket, hogy ilyen világmegváltó problémáik vannak.

2018. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretnéd kipróbálni azzal, aki felajánlotta, szerintem akkor nyugodtan próbáld ki, csak majd vigyél gumit. Ha meg még csak a láthatáron van valaki, akinek úgy látszik, tetszel; és külsőre pl te is jól kinézőnek találod; azért csak közöld előre, hogy te még jelenleg egyelőre nem szeretnél párkapcsolatot. Egyébként meg nem kell erőltetni, ha nem akarod, akkor hagyjad nyugodtan. Akkor mondd meg annak, aki közelít , hogy te még nem szeretnél párkapcsolatot, meg amúgy semmit se.
2018. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Neked kell eldöntened. Ha már túl akarsz rajta lenni, és neked ezek a dolgok nem számítanak akkor megmondod az érintetnek, hogy vele ok, de szűz vagy, úgyhogy óvatosan.


Ami a legtöbb gondot okozza az az izgalom. Sok nőnek még párkapcsolatban is fáj akár a 10. együttlét is. Annyira nehéz megszokni egy idegen testet magunkban.


Én anno szerelemből vesztettem el, igaz 19 éves voltam mire szerelmes lettem és viszont. És nekem egyáltalán semmi gondom nem volt a szexel. Igaz mi fokozatosan építettük fel a szexuális életünk, tehát nem rögtön a szexel kezdtük. Volt előtte szex imitáció ruhán keresztűl. Ujjazás, orál, 69, úgyhogy mire a szexre került a sor (értsd behatolás) akkor már ismertük a másik a testét és olyan sok újdonság nem volt csak ezt is belevettük a játékba. Úgyhogy nekem abszolút nem fájt a dolog, és az első behatolástól élveztem a szexet.

Ha tudsz erre embert keríteni akkor én javaslom ti is ilyen lépcsősen csináljátok.

2018. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam és jól tettem. 10 éve vagyunk házasok. 😊
2018. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nőként bármikor lesz lehetőséged bárkivel szexelni. Csak azért, hogy elveszítsd már, nincs értelme az első Jóskával lefeküdni. Akkor már inkább várd meg amíg legközelebb szerelmes leszel, mert mondom, nőként a szex mindig is adott lesz.
2018. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
52%
Ez a te döntésed, attól függ, hogy neked bejön-e az, hogy komoly párkapcsolaton kívül szerelem nélkül is menne-e a dolog. Létezik még szexkapcsolat, ami főleg nyilván a szexen alapul fizikai vonzalommal, lehet több partneretek is külön, szerelem nélkül, van a laza kapcsolat még, mely eléggé hasonló a barátság extrákkal viszonyhoz, itt is lehet több partneretek, ám ennél már érdemesebb megbeszélni, tudatni egymással, persze ehhez őszinte, valós barátság a legjobb. Ha nagyon úgy érzed, hogy nem menne szerelem nélkül, akkor érdemes várni és nem a kortól függ. Ha nem találsz még olyat, akivel érdemes lenne, akkor nyilván várj. Nem kell sietni, nem verseny ez és ne mások elvárása szerint cselekewdj, mert ez a te életed, nem az övék!
2018. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!