Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy férfi aki bejön, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki bejön, de van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van valaki akit már 4-5 hónapja ismerek, és elég erős érzéseim vannak iránta de van barátnője akivel együtt is él..és az elmúlt hónapokban egyre többet gondolkozok ezen az egészen. Úgy gondoltam ha nem foglalkozok vele majd elmúlik magától, de nem... Mostanában random rámjön a sírás amikor rágondolok erre az egészre. Nem tudom mit tegyek?? Az nem műkődik hogy próbálok nem foglakozni vele..

2018. nov. 6. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Akkor egészen egyszerűen közöld vele az érzéseidet... és utána hagyd hogy ő döntsön, hogy mit szeretne, akar-e tőled valamit vagy sem. És azt fogadd is el!
2018. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Próbáld meg elvenni tőle, nyilván van valamennyi esélyed a sikerre.

Aztán majd jön egy nő, aki tőled veszi el a hapsit. Vagy te hagyod el egy másikért, amikor majd ráuntál.

2018. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Mennyi idősek vagytok?
2018. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Keress egy olyan férfit, akinek NINCS barátnője! Nézz körül, százával szaladgálunk itt is egyedülálló férfiak!

Üdv, 32/F

2018. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Majd az idő megoldja, addig meg foglald le magad valami mással, mindegy, mivel.

A szerelem nem úgy működik, hogy eldöntöm, hogy kibe szeretek bele. Tök jó, hogy egy rakás ember szaladgál egyedül, de egy rakásról ki is derül, hogy problémásak, és kéne a francnak...

2018. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Én csak azt nem értem, hogy egyes nőknek miért akkor kell egy bizonyos férfi, ha van valakije? Exemet azóta is magasról letojják a nők, mióta szakítottunk, bezzeg amikor együtt voltunk, akkor nem győzte levakarni magáról ezeket. Hát LOL
2018. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy az idő nem fogja megoldani az eddigiek tapasztalata alapján. Nem akarok közéjük állni, de valamit mégis ki kéne találnom mert ez így nem lesz jó hosszú távon..
2018. nov. 6. 11:30
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
"Én csak azt nem értem, hogy egyes nőknek miért akkor kell egy bizonyos férfi, ha van valakije?" - Talán mert jobb a kisugárzása az embernek kapcsolatban? Nézd, legutóbb, mikor belezúgtam valakibe, akinek van kapcsolata, akkor én eleinte még nem tudtam, hogy van-e valakije, az érzések jöttek ettől függetlenül, aztán persze nem volt jó, mikor kiderült, hogy hát sajnos pechemre foglalt, remek lett volna, ha nem, mert kölcsönösen megvolt a szimpátia, csak hát nem lehetett több. Szar ügy.
2018. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, annyit tudok tanácsolni, hogy tudatosan kezeld az érzéseidet, figyeld meg és éld meg, és kösd le a szabadidődet. Senki nem azért szeret bele valakibe, mert na én most eldöntöm, hogy beleszeretek ebbe, csak kialakul és kész.
2018. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Megtanulod lefoglalni magad.
2018. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!