Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen kevés, szolid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés, szolid, visszafogott, kedves lány/nő?

Figyelt kérdés

Alig lehet ilyen lányokat látni az utcán, pedig nekem az ilyen lányok tetszenek.

Nekem nem tetszenek az olyan lányok akik festik magukat, akik kirakják mindenüket, káromkodnak, cigiznek, állandóan cserélgeti a barátját...de sajnos úgy látom, hogy a lányok nagy része ilyen.:( Nekem meg szolid lányok tetszenek, de alig van:/


Ti is így látjátok?

Az ilyen lányok hol vannak?


Üdv

21f


2018. nov. 6. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem dohányzom, nem iszom alkoholt, nem sminkelek, sportolok, vékony sportos alakom van, 5 és fél éve boldog párkapcsolatban vagyok, nem káromkodom, de szürke hétköznapi nőnek nem mondom magam, és nem pakolom ki mindenem, viszont kihangsúlyozom az adottságaimat, pl. a szép kerek popsimat és a vékony derekamat. Egyenesen, kihúzott háttal járok.
2018. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
én is így látom. Öntelt, flegma hercegnőből Dunát lehet rekeszteni. Mintha futószalagon gyártanák őket.
2018. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1-es!

Szerencsés a barátod!:)

2018. nov. 6. 21:20
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Mert ennek a típusnak nagyobb a sikere.
2018. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csomó ilyen lány. Én is ilyen vagyok, sosem volt rám nagy kereslet, mondhatni láthatatlan vagyok a másik nem számára. 22 évesen lett először kapcsolatom, a sráccal jóban voltunk, és egymás személyiségébe szerettünk bele első körben, utána jött a kölcsönös vonzalom. Valószínűleg még most is szingli lennék, ha őt nem ismerem meg semleges környezetben.


Rengeteg olyan lányt ismerek, akik a tipikus szomszédlány típusok, a legtöbbjük szingli. Te és én teljesen más körökben mozgunk, azért ismerünk másfajta nőket.

2018. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
Gyorsan elkapkodják őket. Aki nem siet, annak nem jut.
2018. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, privátot írónak: nyári munka során, gyerektáborban dolgoztunk akkor mindketten.
2018. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Van csak nem veszed èszre, pont azèrt, amiket leírt, mert nem sminkeljük magunkat, nem költünk egy vagyon minden hónapban divatos ruhàkra stb. Jól írtàk làthatatlanok vagyunk a fèrfiaknak.

Zàrd ki a mèdiàt az èletedbôl ùgy lehet könnyebben talàlsz valakit.

2018. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok, és kb. láthatatlan. Csak azok számára vagyok látható (és nagyon sokára), akikkel valami folytán elkezdek közelebb kerülni (munka, közös hobbi), az utcai emberek számára láthatatlan, szürke egér vagyok, csak akkor vesznek észre, ha kisminkelem magam kicsit feltűnőbben, és kicsit kirakom, amim van. Ha ez nincs, akkor csak a hajléktalanok és a munkások néznek meg és szólnak be, az viszont nem hiányzik. Meg ők amúgy is mindenkivel ilyenek, tökmindegy, hogy 8 éves kislányról vagy 40 éves nőről van szó.
2018. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

ugyanaz mint #5. Annyi külömbséggel, hogy nekem 20 évesen lett első férfi az életemben.

Bár én szándékosan csinálom a rejtőzködést. Amikor sminkelek és teljes harcidíszbe vagyok, akkor több bókot kapok és észrevesz az erősebbik nem, viszont, ha nem fogadom a közeledésük akkor hamar ellenségesek, megvetők, lenézők lesznek.

Így hogy a smink és divatmentes életet élem, így nem vesznek észre, akkár keresztűl is néznek rajtam, de legalább nyugi van. Eddig 1 férfi ismerősöm aki észrevesz smink nélkül is és emberségesen bánnik velem. Szerinte szolidan sokkal szebb vagyok.

De van olyan férfi is aki a buliban rámnyomult, és 2 hét múlva szolidan megjelenve már meg sem ismert és amikor egy társaságba kerültünk akkor nem is foglalkozott velem.


Ezen esetek után nekem jobb a "láthatatlanság".

2018. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!