Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit csendes, visszafogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit csendes, visszafogott sráchoz milyen lány illik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ekkora fa**sagot kerdezni......
2017. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Csúnya, aki a jópasiknak nem kell.
2017. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Amelyik passzol hozzá külsőleg, alapgondolkodásban, egzisztenciában, intelligenciában, soroljam még...
2017. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akivel összepasszol a gondolkodásmódotok, értékrendetek, jövőképetek.


Ez lehet egy ugyanolyan visszafogott lány is, mint amilyen te vagy, de akár egy domináns leányzó is, aki imád irányítani, ellenben nem viseli el, ha őt irányítják.


21/L

2017. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akivel kölcsönös a szimpátia. Nagyon nem tudok más választ adni erre.
2017. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a srác nem érzi jól magát így, és szeretne változtatni,meg kilépni a komfortzónájából, akkor egy picivel nyitottabb, harsányabb lány nagyon sokat segíthet. Nekünk a volt párommal volt ez, én akkor nagyon zárkózott lány voltam, és ez nagyon zavart. Aztán megismertem őt, belerángatott mindenbe, amiről csak álmodoztam, nagy társaságokba jártunk, csomó izgalmas, csapatos program, ahol engem is rászedtek sok baromságra (semmi megalázó vagy veszélyes, csak valahogy húzott a társaság magával, hogy én is poénkodjak szabadabban, metjek nevetni/énekelni hangosabban, kezdeményezzek közös programokat, vagy jobban szóba elegyedjek eleinte csak velük, később meg bárkivel). Nekem rz nagyon jót tett, és sokat formált rajtam, és azóta is teljesebbnek érzem magam így, hogy leküzdöttem a gátlásaimat. Mert ezek nálam azok voltak.


Aki viszont így érzi jól magát, mert természeténél fogva csöndes (introvertált), annak nagyon nyomasztó, ha olyan van mellette, aki kicsit hangosabb, vadabb, társaságba gyakrabban akar járni, stb. Van egy barátnőm, ő nagyon introvertált, nagyon nem szereti a zajt, meg a pörgést, velem is gyakran nyűgös, kivéve, ha csak beszélgetünk órákon át, meg elmélkedünk. Neki a párja is ilyen kis csöndes, nagyon jól megvannak.


Emberfüggő.:) Viszont azt is fontos figyelembe venni, hogy a másik oldalon is megoszlik a vélemény. Én nem szívesen kezdenék már nálam csöndesebbel, mert nekem az túl nyugis, meg túlságosan bekorlátozva érezném magam. Van, akinek meg ez az esete épp, és tetszik neki az, akinek pl. Nem jár annyit a szája.:)

21L

2017. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!