Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezt mondja nekem egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja nekem egy lány akkor az lekoptatás?

Figyelt kérdés

Pl

- túl jó vagyok hozzá

- nemrég ért végett egy kapcsolata

- sokat kell tanulnia az iskolába ,

- családi gondjai vannak

- most nem keres partnert


Ezeket különböző lányok mondtak nekem ! Jól sejtem hogy igazából csak nem jöttem be nekik (leginkább külsőre) és ezek voltak a kegyes hazugságaik ?


2018. nov. 7. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2018. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez az.
2018. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Tankönyvi példája
2018. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen ezek azt jelentik, hogy nem akar veled most semmi komolyat...
2018. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2018. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Az első kifejezetten irónikus mivel a nők sose szoktak gondot csinálni abból hogy náluk valaki jobb és velük kéne összejönni.
2018. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
1es4 az lekoptatas, de nalam a tobbi az igaz.
2018. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Bizony, ha szimplán ennyit válaszol, akkor az kegyes hazugság. De ha nem is hazudik, hiszen önmagában igaz lehet akármelyik, akkor is ha tetszik neki valaki, akkor alternatívát is kapsz: "eltemetjük a nagyit, utána keresni foglak", "ha vége az államvizsgának, ekkor és ekkor találkozzunk", stb. Érted szerintem, mire gondolok.


A legordasabb kamu az első, annál már a " ne haragudj én nem téged kereslek" is sokkal jobb lenne :)

2018. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

#8 kicsit el vagy tevedve, mert ha pl a nagyit temetjuk, akkor nem az fog a fejemben jarni, hogy de jol nezel ki, most szomoru vagyok, de ha tul vagyok rajta akkor talalkozzunk.


Hasonlokeppen az iskola, ha area fokuszalok, akkor tok mindegy, hogy nezel ki.


Ha eppen nem keresek, mert mondjuk 3 hete szakitottam valakivel, akkor szinten 100%, hogy nem fogok alternativat kinalni. Nem miattad, hanem mert nem az jar a fejemben, hogy uj pasit akarok magamnak.


Es lehetek, hogy nincs kedvem elarulnix hogy eppen szarul erzem magam a boromben, szoval amig nem valtozik a helyzet, addig nem keresek.


Es egyik indok se arrol szol, hogy te hogy nezel ki.

2018. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!