Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maci, kövér férfiak, ti is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maci, kövér férfiak, ti is a vékony vagy sportos nőknél szoktatok nyomulni?

Figyelt kérdés
Van sikeretek?
2018. nov. 8. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Én senkinél nem "nyomulok". Amúgy elég sok alkat bejön.


Igaz én őrült vagyok, ezért nem számít.

2018. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Azt kérdezed, hogy nyomulok-e? Haha... Örülök, ha van nő, aki nem röhög körbe vagy néz rám szánakozóan :D
2018. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egó kérdése. Én ismerek egy szabolcsi kövér disznót, akinek vékony szép barátnője van. Igaz a lány bedominálta magát felé elég furcsa kapcsolat. De mondom duma kérdése, keressetek lányokat akik apa nélkül nőttek fel, ők a párjukban mindig az apjukat keresik.
2018. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem szelektálok alkatra. Az arc számít a külsőnél, de leginkább a személyiség. Szóval ki kell ábrándítsalak a sztereotípiádból.
2018. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Maci alkat.. Hagyjuk már, nevezzünk dagadt, pörköltszaftos disznónak. Miért kell szépíteni? Rajtad múlik, hogy ez lettél és semmit nem teszel ellene. Nem kell Adonisznak lenni; csak visszafogni a szádat. Tudom, pajzsmirigy. F@$zt. Férfiként, úgyhogy ne írj üzenetet.
2018. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nő vagyok!


Csak engem találtak már meg kövér pasik ! Érdekel hogy az érintettek miért remélnek így bármit is ?

2018. nov. 8. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Most az bánt, hogy olyan is próbálkozik, aki nem a szőke herceg? Sérti a kis egodat? Szerinted aki túlsúlyos, az csak túlsúlyossal próbálkozzon és ássa el magát, különben is mit képzel?


Nálam is próbálkozott már olyan nő, aki nem jött be. Mégsem háborodtam fel rajta.

2018. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

"Csak engem találtak már meg kövér pasik ! Érdekel hogy az érintettek miért remélnek így bármit is ?"

Azért, mert valaki igényes még nem kell azt feltételezni, hogy te is az vagy.

2018. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Hálisten, hogy az ilyenek, mint a kérdező nem jönnek össze ezekkel a pasikkal, legalább nem kell szenvedniük éveket egy ilyen egoista, primitív, felszínes nő mellett. Nő vagyok, de ez a mai világ már komolyan undorító, sajnálom a rendes pasikat, mert nehéz találni ma már olyan nőt, aki még ér valamicskét belsőleg is.
2018. nov. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Én meg férfiként jogosan várom el szintén a páromtól, hogy sportos vagy normális testalkata legyen és ezalapján szelektálok is. Igenis fontos a külső. Engem is bepróbálnak malacka lányok néha.. Egyetértek teljes mértékben a kérdezővel; ez nem felszínesség, a hasonlót keressük mind belbecsben, mind külsőben. Számít a vonzalom. Pont. Akinek nem számít, az hazudik. F/35.
2018. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!