Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy részénél így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részénél így működik a társkeresés?

Figyelt kérdés

Nagyon nincs hol ismerkedni ül, élőben nagyon nem merik leszólítani a nőket utcán, amit meg is értek valahol. Ezért legtöbbször felregisztrálnak egy társkereső oldalra és ezért alakul ki az iszonyú nagy férfitöbbet az ilyen oldalakon, ott persze próbálkoznak írogatják a leveleket sorba, de nincs nagyon sikerük, választ nem nagyon kapnak ezekre levelekre, így elkezdik az igényeiket leadni mert már nagyon akarnak egy barátnőt sokszor főleg a szex miatt, így már ráírnak inkább az olyan nőkre akikhez nem vonzódnak pl. a nagyon elhízott nőkre. Ott lehet hogy egy két válasz érkezik feléjük és talán összejön egy randi is és lehet ki is alakul egy kapcsolat esetleg egy ilyen számukra nem vonzó kövér nővel. Viszont lejjebb adták az igényeket és igazából nem az ilyen nőkhöz vonzódnak ezért továbbra is ilyen oldalakon lesznek és próbálkoznak de legalább van egy nő... lyuk.... mellettük.


Talán ez lehet a magyarázata annak hogy sok kövér nő mellett viszonylag átlagos külsejű pasi van?


2018. nov. 9. 06:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Egy viszonylag átlag kinézetű férfi sokszor már a kutyának sem kell, mert inkább sorbanállnak 4.-nek a legjobb pasinal, közben meg megy a brekegés, hogy miért azt a lányt választotta az átlag srác.


Amúgy lehet, hogy az a molett lány intelligensebb, kedvesebb, jobb az ágyban, vagy szimplán csak az a srác zsánere.


Esetleg nem dobja ki a feleséget csak azért, mert az első gyerek után felkapott valamennyit.

2018. nov. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Beteges már ez az egész "miért van kövér nővel/csávóval, hogy képzeli" kérdéskör.
2018. nov. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Van benne igazság! Valahogy igy mukodik!
2018. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze lehet mondani hogy megszerette azt nőt, meg figyelmes vele és még sorolhatnám, nyilván van ilyen is de szerintem ez a ritkább ugyanis valamire valóban jóval több a férfi az ilyen oldalakon, erre kell valami magyarázat, gondolom ez a magyarázata leginkább amit leírtam
2018. nov. 9. 07:13
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Azt ugye, te el sem tudod képzelni, hogy mondjuk én egyáltalán nem tartom vonzónak a vékony nőket.

Biztos van ilyen is, de az, hogy kikiáltják, ki, milyen a vonzó, még 1-1 ember máshoz is vonzódhat. Ki, kihez vonzódik az nem az alapján működik, a média ép kit, milyen alakot kiált ki vonzónak. Az nagyon sok mindentől függ nekem, vagy másnak ki lesz a vonzó. Az, hogy te egy nőt nem látsz vonzónak, a vele lévő férfi még oda és vissza lehet érte.

2018. nov. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5. Azért akkor ezt a cikket ajánlom figyelmedbe....


[link]

2018. nov. 9. 07:21
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Én sem szeretem a totál hurkapálcika nőket. Van is egy mondás féle, hogy csak a hülye játszik csonttal, vagy valami ilyesmi :)


Egyszer régen, régi ismerősök, akkori haverok mondták, hogy nem szeretik a full vékony csajokat, mert annyira szar velük a szex, hogy konkrétan hallani lehet, hogy recsegnek ropognak a csontjaik, miközben dugják őket.

Voltam már minden félével együtt, volt totál vékony, de volt nagyon duci csaj is. Hát inkább azokkal volt jobb, akik ducibbak voltak.

2018. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7. Azért duci és duci (kövér) között is van különbség...


[link]

2018. nov. 9. 07:26
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Oltári hülyeség amit leírtál kérdező. Elképesztően primitív a gondolkodásod, de minimum rosszindulatú. Sejtem, hogy saját magadból indulsz ki. De elárulom: tévedsz.
2018. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Miért kedves 9es akkor hogy működik a férfiaknál a társkeresés?
2018. nov. 9. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!