Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj? Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Szeretnék normális hosszútávú kapcsolatot.

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy csak olyan nőket találok, akikkel nincsen összhang? Középiskolás évek alatt jöttek, mentek a barátnők, könnyen ment a pártalálás. Volt több éves kapcsolatom is. Amióta egyetemista, dolgozó vagyok mind foglalt, nem vagyok az esete stb. Vagy ők nekem nem azok, mert nálam fontos mi van a fejben és nincs az a kémia. Velem van baj, túl sokat várok? 170cm vagyok sportosabb alkat és nem csúnya, van saját véleményem, jövőképem, de nem vagyok gazdag. Nagyon reménytelennek látom most. 4hónapja egyedül vagyok.

2018. nov. 7. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de szerintem nincs okod panaszkodni. Megváltozott a világ, a társadalom, ezt aláírom, de nagyon szerencsés vagy, hogy már középiskolai éveid alatt javában baratnőztél. Ráadásul csak 4 hónapja vagy egyedül. Mit szóljon az, aki évek óta, vagy még sosem volt barátnője? Megértem a problémádat, mert én sem találok olyat jó ideje, aki megfogna személyiségre, akit pedig találok, már jegyben jár vagy minimum komoly kapcsolatban van hosszú ideje.

Ugyanakkor a panaszkodás egy férfi szájából nagyon visszataszító. Írom ezt szintén férfiként.

2018. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Már 4 hónapja egyedül vagy? Azt a mindenit!
2018. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincsen Veled semmi gond!

Mit szóljak én, 21 éves vagyok, és sosem volt barátnőm. :(

4 hónapja egyedül vagy az semmi:D

Ne aggódj, előbb utóbb biztos hogy jönni fog valaki, mert már voltak barátnőid!:)


Üdv

21f

2018. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Jogos, hogy csajnak panaszkodni nagyon gáz, ezért írtam ide. :D Bár itt is hasonló a dolog. De felmerült bennem a kérdés és nem tartottam magamban. Remélem igazatok lesz. Esetleg a magasságom lehet a probléma?
2018. nov. 7. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

4 hónap?

Ember, én életem 16 "ivarérett" éve alatt összesen kb 6 évet töltöttem el kapcsolatban, mégsem kesergek :)


Persze hullámvölgyek nyilván lehetnek, most te pl nyilván ebben vagy, de ne aggódj azért túlságosan :D Önbizalmad a helyén, hiszen alapvetően sikeres vagy a nőknél, egyszer csak találkozol olyannal, akivel minden passzol. Most egy picit belekóstolsz az átlagos férfiak életébe, így majd jobban megbecsülöd azt, amid van :D

2018. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!