Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nagy sikerei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagy sikerei vannak a duci kövér nőknek a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Több duci kövér nővel beszéltem ilyen oldalakon, olyan 90 vagy több kg-os nőkről beszélek.


És mikor kérdeztem tőlük hogy milyen randijai voltak innen. A legtöbb azt mondta hogy normális rendes srácok voltak mind és elég sok randijai voltak ilyen férfiakkal, a férfi akarta őket de inkább ezek a nők nem akarták ezeket a normális férfiakat mert nem volt kémia állításuk szerint..


2018. nov. 9. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg.

Nem vagyok 90 kiló, inkább csak túl alacsony. 🤡

Ennek ellenére elég sok randim volt, mikor neten ismerkedtem. Mikor arra volt igényem, akkor komoly kapcsolatra is találtam rendes, nekem tetsző férfit. Ebből házasság is lett végül.

Annyi a titka, hogy kell kitenni egész alakos képet. Akit zavar a túlsúly, az messzire elkerül, az ír rád, akinek ez nem gond, vagy kimondottan szereti.

2018. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És az ugyanilyen kövér férfiaknak tényleg nehezebb? Ha igen miért?
2018. nov. 9. 07:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezekszerint a testsúly tekintetében van kettős mérce a nők és férfiak között?
2018. nov. 9. 07:56
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg. Társkeresőn is és máshol is. Ha egy nő normális, akkor versenyeznek érte a férfiak, tök mindegy, hogy néz ki.
2018. nov. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. És ha egy férfi normális akkor is nagyon kelendő mindegy hogy néz ki?
2018. nov. 9. 07:58
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Én is szeretem az ilyen nőket. Világ életemben ők tetszettek nekem. :)


33F

2018. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

En ihaz csak 80kilo voltam de 165centi. Megis jóképű es jó kötésű pasijaim voltak. Nekem sem tetszik a husi pasi. Egy kis pocak meg elmegy.

Most már jo alakom van. Szules utan sokat fogytam.

N27

2018. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

1. vagyok

Kövér férfi még nem voltam, ezt nem tudhatom. Azt tudom, hogy a kövér férfi ismerőseim többsége házas. Aki nem, azzal más gond van, nem a testalkata.

2018. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Hát én azért azt javaslom, hogy amit ezek a kövér nők írtak, azt oszd el kettővel, aztán vonjál gyököt, talán akkor már közel járunk az igazsághoz...
2018. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Én is tarskeresőn találtam duci csajt ! 👍🏻😀 viszont ha én nem lettem volna sportos ...


Már szakítottunk , de ő is elutasít minden pocakos férfit ! Szóval igen ! A nők találnak párt ducibban is, de a férfin nem lehet túlsúly !!!

2018. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!