Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy társkereső oldalon rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkereső oldalon rám írt egy 29 éves orosz nő. Egyenlőre e-mailben küldünk egymásnak naponta pár sort. Komoly kapcsolatot szeretne magyar emberrel, szerintetek mi van ebben?

Figyelt kérdés
Az elején amikor írt nem mondta el ,hogy orosz ,de látszott ,hogy nem tud rendesen írni magyarul. Az elején azt hittem egyetemista és nem tud magyarul. Utána egy e-mailben írta ,h orosz és Magyarországon szeretne kapcsolatot ,egy barátnője példáját követve. Sok mindent elmondott magáról ,sok képet küldött. Pénzt egyenlőre nem kért ,tehát nem értem mik a szándékai...Szerintetek?
2018. nov. 9. 08:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
Beszéltetek Skype-on úgy, hogy kamerában láttátok egymást?
2018. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szivasd meg.
2018. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%

Hogy TE mekkora madár vagy haver! Olvass már utána az ilyen e-mail-es sztoriknak! Jéééézusom, te elhiszed hogy kellesz neki?


Sok esetben a rendőrségen végzi az ilyen ügy. Ne haragudj, de a naivságodon röhögnöm kell.

Képzeld, én 2 év alatt legalább 30 ilyen levelet kaptam mindenféle feltörekvő nemzet lányaitól. A helyzet az, hogy sok esetben bűnszervezetek vannak a a vonal végen, nem pedig egy nő.


Nem akarlak elkeseríteni, de ebből nem lesz szex...

2018. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Csak nehogy a kamerába verd a "lánynak" a brét, mert még megzsarolnak. :)

99% átverés, hagyd ezt szerintem.

2018. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
85%

Egy ismerőssel hasonló történt. Pedig beszéltek Skyepon, láttunk sok fotót is. Mindent behazudott, mondta hogy el akar jönni Mo-ra, alig várja hogy talalkozzanak stb... 3 hónapig beszéltek.

Majd persze pénzt kért mert el akar küldeni nekünk egy csomagot amit "megvámoltattak". Küldtünk neki 100 ezret,majd azt mondta a magyar határon is megvámoltatták.


(Mellesleg a Westunion segítsegével küldtünk, itt tudnak csak csalni)

Nincs is magyar vám :). Szerencsére a pénzt visszakaptuk, mert zárolták a számláját a túl nagy forgalom miatt. Viszont soha SENKI senkinek ne küldj pénzt.

2018. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%
Rám meg egy amerikai mérnök írt, volt fotó meg minden. Hogy meghalt a neje és Európában akar új életet kezdeni. Chateltünk, egy idő után azt írta, hogy most London mellett tervez hidakat, itt van Európában, meg fog látogatni, de sajnos egyelőre nem kapott fizetést. Sajnálkoztam, mondtam, hogy ha kapott, akkor majd írjon, aztán nem írt többet. :)
2018. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!