Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit csináltok...

Lányok! Ti mit csináltok valójában, mikor online vagytok társkeresőn, naponta akár több órát is?

Figyelt kérdés
Mert a saját és a haverjaim tapasztalata is az, hogy bármilyen stílusú, bármilyen hosszúságú vagy épp rövidségű üzit is írunk, se az adatlapunkra nem néztek rá, se a levelünkre nem válaszoltok, gyakorlatilag SOHA. Mi a valódi célotok a regisztrációval? Őszinte válaszokat és életkort is szeretnék kérni, köszönöm!:)

2014. márc. 8. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
hülyíteni az olyanokat, mint te is vagy. nincs más cél!
2014. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer regisztráltam ilyen oldalra nem társat akartam ott keresni csak kíváncsi voltam milyen emberek vannak ott stb. szóval nem vettem komolyan az egészet de így is majdnem mindenkinek vissza válaszoltam még ha csak pár szót is. Úgy hogy nem tudom, lehet már lett ott kiszemeltjük és azzal leveleznek csak azért vannak fent sokáig de nem írnak vissza. Vagy mert kapnak 100+ üzit és nincs kedvük a 101-re is válaszolni, vagy nem vagy nekik szimpatikus nem tudom.. de ha személyesen ismerkednél az ilyeneket elkerülhetnéd.:D 19/L
2014. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hgoy nem jut idejük minden üzenet megnézésére, elolvasására, az arány a társkeresőkön általában (ahogy tapasztalom) másfélszer annyi férfi mint nő van regisztrálva és tizesével-huszasával kapják a leveleket...

Az is lehet, hogy az oldal úgy érzékeli hogy órákig online vannak és már rég bezárták az oldalt, csak a rendszer nem léptette ki őket, nem tudom.

A kérdésben említettbe belefutottam már én is, de nem foglalkozom vele. Illetve igen, de igyekszem hogy lelkileg ne érintsen meg.

2014. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!