Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy társkereső oldalon rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkereső oldalon rám írt egy 29 éves orosz nő. Egyenlőre e-mailben küldünk egymásnak naponta pár sort. Komoly kapcsolatot szeretne magyar emberrel, szerintetek mi van ebben?

Figyelt kérdés
Az elején amikor írt nem mondta el ,hogy orosz ,de látszott ,hogy nem tud rendesen írni magyarul. Az elején azt hittem egyetemista és nem tud magyarul. Utána egy e-mailben írta ,h orosz és Magyarországon szeretne kapcsolatot ,egy barátnője példáját követve. Sok mindent elmondott magáról ,sok képet küldött. Pénzt egyenlőre nem kért ,tehát nem értem mik a szándékai...Szerintetek?
2018. nov. 9. 08:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%
Biztos lehetsz benne, pénzutalásra fog kérni a "hölgy" utazás költségére. Az erre vonatkozó nyílt vagy zárt utalást, csak akkor veti fel, amikor biztos benne, hogy igen naiv az adott áldozat.
2018. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"bár mondta ,hogy eljönne Magyarországra"


Toled fog penzt kerni, majd nem fog jonni.

2018. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem unios allampolgarsag kell neki.

Vagy le akar huzni, mindenesetre nem a szemelyiseged fogta meg...

2018. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Jobban jársz, ha nem jön. 😈

Kicsit megdugod, aztán azon kapod magad, hogy apa leszel, a fél orosz maffia csúnyán néz rád, ha nem veszed feleségül, és hozzád költözik a kedves mama is.

Ezt régen is csinálták, csak a román nők. Ismerek olyat, akitől a lakást is kicsalta a nő családja, és utcára került.

2018. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Te is olyan naiv vagy mint az exem :-d


Igen ő is ide akart jönni aztán mondta ex jöjjön na és akkor jött hogy kéne pénz utazásra mert most épp vmi gondja van :-D


De hajra :-)

2018. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
88%

Vicc nélkül legalább 500 levelet kaptam már orosz "csajoktól". A loveboxon pl. a tagok jó 20-25%-a ilyen orosz csaló. Elképesztő, hogy még mindig van, aki bedől nekik. Csak az elmúlt napokban jelölt vagy levelet írt Vikkis, Svejko, fiulka, anmax, EkaAga77, Lesya stb.


Itt a gyakorin is leveleztem már sráccal, aki áldozatul esett ezeknek a csalóknak, és nem értette, miért tűnt el a szívszerelme azonnal, amint küldött neki pár száz dollárt az utazásra.


Na mindegy, csináljátok csak, legalább néhány novoszibirszki orosz srácnak biztos megélhetést nyújtotok. Nekik is meg kell élni valamiből, nemde?

2018. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ki tudott rabolni,lelep. Mind erdekember,lehuz. A baratom is kapott egy csomo orosz notol levelet. Ne dolj be.
2018. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Az orosz nok olyanok a ferfiaknak, mint az afrikai pasik a noknek.
2018. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ez ne riasszon meg, folytasd, aztán meg úgyis kiderül, hogy mit akar pontosan... a bátyámnak egyébként orosz felesége volt, kint tanult évekig, azt mondta, nagyon jók az orosz csajok😁
2018. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Kamu az egész. Szerintem írd meg neki, hogy "dászvidánnyá" és felejtsétek el egymást.
2018. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!