Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólíthatnám le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólíthatnám le a buszvezetőt?

Figyelt kérdés

Mindig mosolygunk egymásra, szívesen beszélnék vele de nem tudom, hogyan kezdjek bele, valakinek van benne tapasztalata?

20L


2018. nov. 9. 16:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Igen mert tisztességes nő megszerzi akkor ha nincs senkije a másiknak, de nem elveszi másét főleg ahol gyerek van,és direkt erre élvez h elszerezze aztán kidobja mert elmúlt a szerzés varázsa.

Egyik volt barátnőm ilyen volt,a vőlegényem alá is befeküdt és volt pofája mondani h majd ő segít kideríteni ki a szerető,aztán az ágyban találtam őket fél évig játszotta miközben én az esküvőm szerveztem..

Dugatta magát pofátlanul mert mint kiderült irigy volt rám és utált és elakarta szerezni,és ő a legjobb barátnőm volt elvileg na mit várjak az ellenségemtől.. De a mai nők már ilyenek mint te megszerzik bármi áron..

2018. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%

Valaki mondja már meg mennyibe kerül buszra a jogsi.

Azt hiszem pályát fogok módosítani:)

2018. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Mondjad neki, hogy Mucsajröcsögére kérek egy 90-est...
2018. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
1 millából már megvan mire minden kártyád meglesz.😁
2018. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Mekkora egy büdös r*ibanc vagy, te úristen... Anyadék büszkék lehetnek rá, hogy egy cafkat sikerült nevelniük.

Elmondom neked egy boldog párkapcsolatban levő normális férfit nem tudsz elszedni a nőjétől, ha meg igen, akkor ne aggódj, mert majd jon egy nálad is nagyobb r*ibi, aki majd elveszi tőled vagy a faszi csal majd szét téged is, úgy mint ahogy az előtted levő exét.

De semmi gond, az ilyen gerinctelen emberek, akik atgázolnak barkin és bármin a saját érdekük miatt, majd a triplajat kapják vissza az élettől..!

2018. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Álljatok már le emberek.

23 éves kortól lehet valaki buszsofőr ha jól tudom.

A kérdező 20 éves. Ha a sofőr 25, van köztük 5 év, ami nem sok, és nem tudjuk pontosan, hogy van-e valakije.

Nem kell rögtön ribizni emiatt.

2018. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Teljesen tök mindegy utolsó, hogy valójában van-e vagy sem kapcsolata, mert ez a kis r*ibi leírta, hogy nem számít, ha kapcsolata van a hapsinak, őt az a legkevésbé sem érdekli. És ez undorító. Mert hát ő megszerzi, amit akar.. Az ilyen simán ramaszna egy nős, gyerekes férfire is, ha neki épp az kell. Hanyinger!
2018. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igen ám, de ha a férfi szereti a párját, feleségét, akkor már a legelső kis jelnél leállítja.

Ha nem , akkor a faszi is hányinger, mert félredug majd.

2018. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért vagyok ribi... Ha közeledem valakihez, és mondja, hogy van már barátnője, és nem akar mást, azt megértem és nem nyomulok, de ha van párja mégis közeledik, miért kellene elutasítanom? Azért mert van nője? Ha velem nem, akkor úgyis talál valakit.
2018. nov. 10. 15:45
 20/22 anonim ***** válasza:
Majd mond ezt mikor nyávogsz h téged csaltak meg..
2018. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!