Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig latom de csak a munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdmaskor kérdése:

Mindig latom de csak a munkahelyen, hogy szolithatnam le? Tobbilent

Figyelt kérdés

az a baj h egy automosoba dolgozik, minden delbe ott setalok el es csak nezzuk egymast de mivel nincs autom o pedig altalaban elfoglalt nem tudom hogyan ismerhetnem meg jobban

otletek?

en arra gondoltam h megvarom egyszer mikor vegez de hat szerintetek kinek lenne kedve munka utan meg setalgatni szo ertitek

koszi elore is a valaszokat

amugy 19/fiu



#tetszik #nezzuk egymast
2017. aug. 18. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd meg, ha tetszel neki, lesz kedve sétálni egyet vagy legalább leül veled egy padra beszélgetni veled.
2017. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kamu hülyeségeket.
2017. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miert lenne kamu?-.- csak mert rosszul fogalmaztam?
2017. aug. 18. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert nem életszerű.

Vagy te vagy olyan világtalan, hogy ha neked szimpatikus valaki, akkor nem írsz fel egy telefonszámot egy cetlire, mész oda hozzá, és adod oda neki.

2017. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak ugy menjek oda es adjam a kezebe a szamom es csacsumi? xd
2017. aug. 18. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Miért ne? Megmondonod neki, hogy szimpatikus számodra, ha kölcsönös a dolog és nem "foglalt", hívjon fel.
2017. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi...
2017. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!