Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miattam is törölte magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam is törölte magát a lány a tinderről, jogosan van lelkifurdalásom?

Figyelt kérdés

volt egy lány, tinderen láttam, felkutattam facebook-on, írtam neki. Egy letámadós levelet írt, hogy az ilyen tipusú pasik miatt törölte magát onnan, mert naponta keresik meg facebook-on úgy, hogy a tinderről találtak rá.

Emiatt most rosszul érzem magam - de mit csináljak, ha nekem alig van egyezésem, semmi sem történik, és már kínomban így kell szerencsét próbáljak? :(


2018. nov. 11. 11:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg van lelkiismeret furdalásod? Mert akkor alapból nem csinálnál ilyet.
2018. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
ja, a szánalmas zaklatásokról le kéne szokni. Elárulom, hogy elég sok lánnyal kavarok, de nem kellett zaklatnom senkit érte, tehát valami más stratégiát javasolnék, mert elkergetitek a csajokat mindenhonnan.
2018. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem azért, mert megkerestem, hanem mert énis hozzájárultam ahhoz, hogy elvegyem a kedvét a társkereséstől. Pedig nem írtam neki semmi csúnyát, és nem akartam rosszat :(
2018. nov. 11. 12:05
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
Pedig a megkeresés miatt kéne rosszul érezned magad.
2018. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

A tinder lenyege: ha nincs match, nem jossz be neki. Ebbol mit olyan nehez felfogni?


Nem szeretett volna toled semmit a lany, eppen ezert nem is huzott jobbra, erre te kikerested facen, rairtal, holott ezzel tisztaban voltal.


Nagyon unalmas tud egyebkent lenni, ha olyan ir rad, aki valoszinuleg tudja, hogy nem jon be neked, de azert mar csak azert is megtalal es ir. En is toroltem mar le emiatt magamat tarskeresorol.

2018. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
de az, hogy mi pasik is társat keresünk, és "normálisan" lassan semmi esélyünk, az senkit nem zavar?
2018. nov. 11. 12:20
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy normalisan? Mert amit te csinaltal, az nem nornalis ut volt.
2018. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Es gondolod, hogy ha Tinderen nem jottel be neki, akkor egy ilyen unszimpatikus huzas utan befogsz? 😊
2018. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%

Most azon mi nem normális, hogy aki érdekel, azzal megpróbálok beszélgetést kezdeményezni? A tindernek is normálisan úgy kéne működnie,, hogy értesít róla, hogy balra húztak, ha már arról is értesít, hogy jobbra húztak. Honnan tudja enélkül a kérdező, hogy nem érdekli a csajt? Komolyan itt rinyáltok a copy pastelt sziamizuk miatt, de annyi nincs bennetek, hogy ugyan ezt megtegyétek egy bocs, de nem-el? Aki meg nem akarja, hogy ráírjon idegen, az kalibrálás úgy a Facebookját vagy ne hisztizzen.

32/f

2018. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

"de az, hogy mi pasik is társat keresünk, és "normálisan" lassan semmi esélyünk, az senkit nem zavar?"


Nem, senki nem foglalkozik veletek. A ronda nőként sincs kb semmi esélye az embernek mégse látom, hogy ezek a nők mindenhol rinyálnának, meg tömegesen zaklatnák a pasikat. Legyen már egy kis tartásod!

2018. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!