Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a legnehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legnehezebb a (netes) társkeresésben?

Figyelt kérdés

Hány évesen, mióta vagytok egyedül, és milyen módon próbáltok párt találni?

Irreális elvárások, komolytalan szándék, vonzalom teljes hiánya, agyonretusált képek... ezeket tapasztaljátok Ti is leggyakrabban?


32F



2018. nov. 13. 12:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%

F, hozzád hasonló korú, másfél éve vagyok egyedül, nem keresek párt, eddigi barátnőimmel is közös hobbi / baráti társaság kapcsán ismerkedtem meg.


A netes társkereső weboldalaktól a hideg kiráz. :)

2018. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Személytelen.
2018. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%

30 éves múltam, nő nemű vagyok és már nem vagyok egyedül. :)

Részemről a webes társkeresés kezdetekben (cirka 15 éve) sok csalódással járt együtt, ami a 20 éveimre elég kemény előítéleteket nevelt belém. És ha bár 20 évesen többször voltam facér, óhatatlanul kerestem a lehetőséget neten, de sosem jött össze. Egyrészt az előítélet miatt, ha volt is jófej, nem adtam sok esélyt. Néhány mondat és szóváltás után üresnek és unalmasnak találtam az egészet. Lehet nem nekem való ez a közeg. Kellenek a gesztusok és a mimika. Sokszor ezen részletekbe is beleszeretek anélkül, hogy az illető megszólalna. Gondoljunk csak Jim Carrey Ace Venturájára, szavak nélkül is olyan fejeket tud vágni, hogy rögtön gurgulázva felkacagsz... :))

Így végül én is egy baráti társaságban találtam meg a számításomat. :)

2018. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

35f

Igazából ha nincs nagyon jó dumád, vagy nem nézel ki nagyon jól, felejtős a netes, társkeresős ismerkedés.

Sokadik normális hangvételű levélre még csak köszönés sincs viszonozva. Ez szerinted mennyire rombolja valaki önbizalmát?

Főleg hogy ismerősi körben olyan férfi aki csak szexre utazik ilyen oldalakon, havonta új nőt fektet meg... Csak neki van jó dumája amit benyelnek a nők.


3 éve egyedül, de lesz ez több is!

2018. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Férfiként írsz 1000 normális hangvételű ismerkedős üzenetet, ebből visszaírnak kb 10-en, jó ha 2-3 van, aki többször is visszaír, és ha szerencséd van megtalálod azt az egyet, akivel jól el tudsz beszélgetni.


Nőként meg legyen türelmed szelektálni a napi 1000 üzenet közül, aminek a nagy része (90%) csak szexet akar.


Igazából mindkét oldalt meg tudom érteni.

2018. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az, hogy élőben is megmaradjon az érdeklődés, mert a valóság sokszor illuzióromboló lehet.
2018. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

Hehe pont a napokban jutott eszembe h kb 6év egyedül lét után lehet kéne még egy esélyt adni az ellenkező nemnek :D

Vicc ebben itt segítettek a gyakoris csajok :D ...volt pár aki rám írt és nem lett belőle semmi de arra jó volt h rá ébredejek h vannak tök jó fej nők még a világon akiknek a problémájuk hasonló mint az enyim.Szóval felnéztem egy társkeresőre megnézni milyen az árú felhozatal :D (társkeresőn számomra mindenki az én férfi létemre kb mindig valahogy olyan kép jutott eszembe h álsz a kirakatban mint valami béna plüss figura...vigyél haza felirattal...)A lényeg h egytől eggyig tök jó csajokat láttam.Csak az első 15oldalt néztem át szal lehet voltak csúnyák is a többi után :D

A napokba tervezek reggelni...nagyon régen voltam társkeresőn már csajjal randiztam így...nem lett belőlük semmi.

De nem ezért írok hanem h megpróbáljak segíteni.

Az egész hozzá állásotok rossz...az enyim is az volt...nem írnak vissza csak 1000levélből kb 3...annál jobb már ki is szürtél 997 embert akire nem kell időt pazarolnod.Ne kapaszkodjatok a kapcsolatba meg jaj nekem nő kell...használjátok úgy mint a gyakorit..amikor épp uncsizol vagy dumcsizgatni akarsz próbálkozol lesz ami lesz de a LÉNYEG nem az h lenyűgözd a lányt!!!!HANEM AZ H JÓL ÉREZZÉTEK MAGATOK MIND2en,És ezt lehetőleg próbáld úgy elérni ,h nem kötsz kompromisszumokat csak nagyon minimálissan.Ha így sikerül akkor eléggé össze fogtok illeni,szerintem...minden esetre én ezt az új elvemet fogom most tesztelni egy darabig :D

(a ne köss kompromisszumokat alatt nem azt értem h légy egy egoista bunkó...mert minden kapcsolat egyik fontos pillére a kompromisszum készség.Hanem valahogy úgy képzelem h pl te megkívánod a gyrost..akkor nem megkérded h nem ugrunk be valahova enni és hova lenne kedved stb...hanem egyből menet közbe irány az első gyrosos..és max annyi bele szólása van a dologba h kér -vagy nem kér.Ha kér akkor kérdezd meg milyet kér kérj 2gyrost és fizesd ki...Ne hozd szoba h kifizet meg meghív meg ilyen hülyeségek úgyis általában aki rendel az rendezi a csekket..és egy gyros-tól ne szrjuk már össze magunkat..hacsak nem romlott :D :D de jaj így tönkre megyek anyagilag ...megint itt vagyunk mint az elején..3lány irt csak ...az max 3gyros...összesen max 6gyros)szóval ugye mennyivel egyszerűbb mint 1000lányból ha a fele vissza jelezne 500gíroszozás??? :O 1000gyros asszem év végére ajándékozna neked a büfés egy egész boltot :D

2018. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
Hát pl h MINDENHOL kivétel nélkül a regisztráltak ekte 90%-a pasi. Ha csak nem egy meleg srác vagy, hát nem igazán jó hír.
2018. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

90%kos férfi többlet??? :O Ebben a férfi többlet dologban azt mondom még lehet valami de azért nem ennyire durván...90%rengeteg már ne is haragudj...Mikor nagyon régen voltam énis társkeresőn...akkor ilyen 65-70 volt max a férfi...De ugye neked egy nő kell méghozzá egy olyan nő akinek TE KELLESZ..NE AKÁRMILYEN NŐ-t akarjál.HA meg találod azt a nőt akinek te kellesz akkor meg tök mind1 hány darab pasi van rajtad kívül mert belőled csak 1van..szerintem csajozás elött azért meg kéne tanulni értékelnetek magatok...


Kérdező te mióta vagy egyedül?

2018. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Évek óta. Voltak ismerkedések, amik nem jutottak el kapcsolatig, de volt néhány “ismerkedesi szünetem” is. Néha muszáj rápihenni.
2018. nov. 14. 08:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!