Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet normális kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet normális kapcsolatra szert tenni?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam és elnézve őt mindig azon gondolkodok, mit tud ő amire én nem jöttem rá. Nem egy adonisz a srác, rettentően gyerekes és antiszociális, mégis egy elég hosszú kapcsolata van és nem is az érdekes, hogy régóta együtt vannak, hanem az, hogy soha nem hallok drámákról. A csaj mindenben támogatja pedig (szerintem) elég bugyuta, gyermeteg céljai vannak, mégis segít neki meg motiválja benne.


Nem vagyok irigy, nincs mire, csak sokszor elgondolkodom azon, hogy mi a kulcsa ennek. Nem vagyok egy csúnya gyerek, rengeteg barátnőm volt méghozzá gyönyörűek de maximum két hónapig voltunk együtt.

Szívesen olvasom a meglátásaitokat



2018. nov. 13. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a külsőhőz. Légy nyitott, hátha betoppan a Te életedbe is egy ilyen személy, aki jot látja és motiválni szeretne. Nem baj,hogy a céljai nem felnőttesek vagy ilyesmi, támogatja és ez fontos, lesz sikerélménye és bele mert majd vágni új dolgokba. Ez egy társ feladata. Neked is lesz ilyen személy az életedben, csak még nem talaltatok egymásra. :)
2018. nov. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy, élj boldogan egyedül. :) F
2018. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyelj, egy párkapcsolatban az a rész, hogy 'együtt vagytok'-->jártok és szexeltek az csak egy dolog.

Van azonban egy olyan rész is amit úgy hívunk: kötődés. Ez az az érzés, ami miatt két ember nem hagyja el egymást két hónap után, hanem akár egy életen át is együttmaradnak. Ha elfogadsz egy tanácsot, és hosszú párkapcsolatot szeretnél, akkor ezt a szót mondogasd magadban, ezt az érzést keresd egy lánynál.

2018. nov. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fontos a jó kötőanyag is, ajánlom a MAPEI termékeket. :D
2018. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!